Uudised

14 oktoober 2014
Reisijaid kimbutavad viirused

Tänavu üheksa kuuga on If Kindlustusele teada antud 24 000 õnnetusest, kokku oleme klientidele hüvitisi maksnud 25,9 miljoni euro eest ning suurim tänavu välja makstud kahju oli üle 400 000 euro. Reisikahjude arv kasvas septembris üle 30 protsendi ning suuresti mõjutas reisikahjude kasvu reisieelsed haigestumised.

23 september 2014
Maanteeamet: Uus liikluskindlustuse seadus korrastab liiklusregistrit

​Esimesest oktoobrist jõustuvas liikluskindlustuse seaduses on muudatusi, mis puudutavad nii autojuhte, kindlustusseltse aga ka riigiasutusi. Maanteeametile annab uus seadus võimaluse pikemat aega kasutamata sõidukite registrikande peatamiseks ning nendele sõidukitele ei rakendu ka sundkindlustus. Kokku puudutab registrikande peatamine enam kui 100 000 sõidukit. Kuid olulisi muudatusi on veel mitmeid.

5 september 2014
Augustis kasvasid varakahjud 50 protsenti

​Käesoleva aasta augustis maksis If Kindlustus oma klientidele 2142 kahjujuhtumi eest 2,8 miljonit eurot hüvitisi. Varakahjude niivõrd suure kasvu taga on hüppeliselt kasvanud teated piksekahjudest, palju oli kahjuteateid ka katki läinud telefonidest ning sülearvutitest.

28 august 2014
Korstnapühkija 5 nippi ahju kütmiseks

​Pühkimata korstnatest ning hooletusest ahju kasutamisel saab aastas alguse keskmiselt 200 tulekahju. Toome siinkohal korstnapühkija abiga välja viis olulist punkti, mida ahju kütmisel meeles tuleks pidada.

26 august 2014
Eestis hakati pakkuma järelmaskukindlustust

​LHV Finance koos If Kindlustusega tõid turule ainulaadse järelmaksukindlustuse, mis tagab osamaksete tasumise ka juhul, kui LHV järelmaksu klient on maksete tasumisega hätta jäänud.