Uudised

23 jaanuar 2015
Möödunud aastal kasvasid enim reisikahjude hüvitised, suurimad varakahjud küündisid 400 000 euroni

​2014. aastal maksis If oma klientidele 26 503 juhtumi eest 36,2 miljonit eurot hüvitisi. Suurim välja makstud hüvitis varakahjudes oli üle 400 000 euro, kaskokahjudes 88 000, liikluskahjudes ligi 80 000, reisikahjudes 27 000, õnnetusjuhtumikahjudes 16 000 eurot ning koera- ja kassikindlustuses 3327 eurot. Kõige rohkem kasvas möödunud aastal reisikahjude eest välja makstud summa, suurenedes ülemöödunud aastaga võrreldes 24 protsenti.

15 jaanuar 2015
Estonian Air pakub koostöös If Kindlustusega pileti- ja reisikindlustust

​If Kindlustuse ja Estonian Airi koostöö tulemusena saavad kliendid lennufirma kodulehel lisaks pileti broneerimisele osta ka pileti- ja reisikindlustuse, mis on välja töötatud spetsiaalselt Estonian Airi klientidele ja mille soetamiseks on vaja teha vaid üks hiireklõps. Piletikindlustus on Eestis ainulaadne lahendus, kus lennupiletile saab juurde osta reisitõrke kindlustuskaitse. Pakutav reisikindlustus on tavapärasest laiema kaitsega ning kehtib kõikjal maailmas.

2 jaanuar 2015
Öösel läheb tormiks – olge väljas liikudes ettevaatlikud, puhastage hoov ning vältige puude alla parkimist

Ilmajaam lubab täna ööseks ning lähipäevadeks tugevamat tuult, mis võib kaasa tuua palju varakahjusid ning elektroonikaseadmete rikkeid. Õues liikudes tasub olla äärmiselt ettevaatlik, kuna tugev tuul murrab puid ja lennutab esemeid. Sõidukid tuleks parkida võimalikult lagedale alale.

31 detsember 2014
Aastavahetusel põhjustavad vigastusi kukkumised ja pürotehnika

​If Kindlustuse statistika kohaselt põhjustavad aastavahetusel enim vigastusi kukkumised, aga ka pürotehnika vale kasutamine. Seltskonnas olevad selgemad inimesed peaksid silma peal hoidma oma sõpradel, et keegi vindise peaga käest raketti lasta ei üritaks.

30 detsember 2014
Ettevaatust, kaaperdatud meilikontodelt saadetakse abipalveid raha saamiseks

​Pühadejärgsel ajal on If Kindlustusele laekunud mitmeid abipalveid, kus soovitakse reisil olles raha laenata. Inimesed, kellede meiliaadressidelt on abipalved saadetud, ei ole sellest aga ise teadlikud. Soovitame kõigil, kes selliseid abipalveid saavad, olla ettevaatlikud ning enne raha saatmist kontakteeruda abivajajaga. Kui reisil olles varastatakse pangakaart, siis kõige turvalisem on raha saatmist organiseerida läbi saatkonna.