Uudised

Avalikustatud 2012
1 oktoober 2012Pangakaart kindlustab automaatselt ostetud tooted

Sampo Pank on koostöös If Kindlustusega välja arendanud lahenduse, mis kindlustab automaatselt ning lisatasuta poest või internetist ostetud toote. Kui ostetud esemega, näiteks tehnikavidinaga peaks midagi 90 päeva jooksul juhtuma, hüvitab eseme remondi või ostusumma kindlustus.

24 september 2012Kassi ja koera kindlustamine hoogustub

If Kindlustuses on kindlustatud üle 1000 koera ja kassi, viimase kahe aastaga on see arv kasvanud 77% protsenti. Neljajalgse lemmiku ravimine on kallis, kuid kindlustuse olemasolul aitab kulud katta kindlustusselts.

14 september 2012Augustis kasvas õnnetusjuhtumikahjude arv ligemale kolmandiku

Õnnetusjuhtumikindlustuse kahjude arv tõusis aastataguse ajaga võrreldes kolmandiku, ulatudes 199-ni. Kokku maksis If Kindlustus augustikuus oma klientidele 2235 kahjujuhtumi eest ligi 2,66 miljonit eurot hüvitisi. Aastaga on hüvitatud kahjude arv kasvanud 12,3%.

6 september 2012Üha enam kindlustatakse internetis

Üha enam hoogustuv kindlustuse müük internetis on kliendile kiireim ning soodsaim viis kindlustamiseks. Eestis pakub internetis kindlustamise võimalust kuus kindlustusseltsi.

1 september 2012Ligi kolmandik õnnetustest juhtub lastega koolis

Kooliaasta algus toob endaga kaasa liiklustiheduse kasvu ning sunnib lapsi tänavaliikluses erilisele tähelepanelikkusele. Ifi statistika kohaselt juhtub lastega liikluses õnnetusi harva, kuid tänaval liiklemise reegleid tuleb lastele ikka ja jälle meelde tuletada. 30 protsenti lastega juhtunud õnnetusest leiab aset koolis.


Kontaktid

Kindlustustelefon 1211

Välismaalt helistades +372 669 6684

Bürood

info@if.ee

Anna meile tagasisidet

​Jälgi meid