Uudised

15 mai 2015
Varakahjud kasvasid aprillis 54 protsenti

​Aprillis maksis If Kindlustus oma klientidele 2618 kahjujuhtumi eest 3 miljonit eurot hüvitisi. Varakahjude arv kasvas aastataguse ajaga võrreldes 54 protsenti ning enim on kasvu mõjutanud veeavariid, millega põhjustatakse sageli kahju ka naabritele. Vastutuskindlustuseta tuleb naabrile tekitatud kahjud põhjustajal endal kanda.

12 mai 2015
Kindlustusseltsi kliendid aitavad remontida lastekodu

​Mittetulundusühing Naerata Ometi ja If Kindlustus ühendasid taaskord jõud ning seekord remonditakse Kohtla-Nõmmel asuvat lastekodu, mis on koduks 32-le lapsele vanuses 1 kuni 20. Sellesse heategevusprojekti panustavad kõik Ifi uued kodukindlustuse kliendid.

8 mai 2015
If Kindlustuse kliendid aitasid raskustes pere kodu remontida

​If Kindlustus kaasas aprillikuus heategevuseks raha kogumisse ka oma kliendid ning koostöös heategevusorganisatsiooniga Naerata Ometi ja Kanal2 saatega Kodutunne remonditi maikuu esimeste päevadega Tatjana ning tema kolme lapse kodu Tartumaal. Suur tänu kõikidele Ifi kodukindlustuse klientidele, kelle kindlustusmaksest 10 protsenti läks just selle pere abistamiseks.

7 mai 2015
If jatkab stabiilsete tulemustega

​Ifi esimese kvartali majandustulemused Baltikumis on väga head.

5 mai 2015
Selle aastaga peab korstnapühkija olema käinud igas Eesti kodus

​Täna täitus viis aastat viimase tuleohutuse seaduse vastuvõtmisest, mis kohustab eramu omanikku kord aastas korstnat puhastama ning vähemalt iga viie aasta tagant tuleb seda tööd lasta teha kutsetunnistust omaval korstnapühkijal. Seega peab sellel aastal olema igal kodul ette näidata kutselise korstnapühkija akt.