Uudised

19 detsember 2014
Ifi büroode lahtiolekuajad jõulupühadel

Jõulupühadel on enamus Ifi büroodest suletud. Klientide parimaks teenindamiseks on aga ka pühade ajal avatud kaks bürood. Samuti saab ööpäevaringselt külastada Ifi e-bürood või helistada kindlustustelefonil 1211.

18 detsember 2014
Petturid helistasid If Kindlustuse nimel sooviga inimese kodu külastada

​Eile helistati ühele Tartus elavale naisterahvale If Kindlustuse nimel ning teavitati teda, et Ifil on käimas majaseene kampaania ja sooviti tema kodu külastada. Anname teada, et If Kindlustusel ei ole käimas ühtegi kampaaniat, mis eeldaks kliendi kodu külastust!

17 detsember 2014
Vandalismi ning murdvarguste arv on aastaga kasvanud

​Novembris maksis If Kindlustus oma klientidele 2255 kahjujuhtumi eest 2,87 miljonit eurot hüvitisi. Vandalismist ning murdvargustest põhjustatud kahjud on tänavu kasvanud 10 protsenti, ulatudes 298-ni, novembris registreeriti neid 26. Enamjaolt on lõhutud aknaid ning sisse murtud ajal, mil pererahvas on kodust mõned päevad eemal olnud.

10 detsember 2014
Tormiks tasub valmis olla – kaitske kodust elektroonikat, puhastage hoov ning vältige puude alla parkimist

Ilmajaam lubab lähipäevadeks tugevamat tuult, mis võib kaasa tuua palju varakahjusid ning elektroonikaseadmete rikkeid. Soovitame uurida oma kindlustusseltsist, kas teie kodune vara on ikka kindlustatud ning kaaluda ka vastutuse kindlustamist. Möödunud aasta 28 oktoobril möllanud torm põhjustas Ifi klientidele 162 kahjujuhtumit summas 500 000 eurot.

29 november 2014
Rehvitöökoda: kontrollige rehvi rõhku ning esisilla kokkujooksu

​Talverehvid on esmaspäevast kohustuslikud, kuid lisaks talverehvide kasutamisele mõjutavad auto käitumist libedal teel ka teised tegurid. Neist olulisemad on rehvirõhk ning kokkujooks. Anname siinkohal rehvitöökoja spetsialistiga nõu, kuidas sõiduki juhitavus talvel võimalikult hea oleks.