Spordi terviseks

Aprillis anname õnnetusjuhtumikindlustusega kaasa spordiõnnetuste kaitse!
Anname Sulle tasuta kaasa spordiga seotud õnnetuste kaitse,

Nii võid kindel olla, et kui sporti tehes peakski midagi juhtuma, aitab saadav hüvitis õnnetusest valutumalt üle saada. Niisama tavaline nagu on jalgpalli mängimine, rattaga sõitmine või rulluisutamine, on paraku ka sellega kaasnevad õnnetused – luumurrud, nihestused või põrutused – mis vajavad raviks aega ja pahatihti võivad Sind ka töökohustuste täitmisest eemale hoida.

Spordiga seotud õnnetuste kaitsega oled kindlustatud ka siis, kui Sinu spordiala on keskmisest ohtlikum või käid võistlemas. Kaitse on vajalik ka spordiga tegelevatele kooliealistele lastele, kellele ilma selleta spordiõnnetuste kaitse ei laiene.

Kellele on mõeldud õnnetusjuhtumikindlustus koos spordi lisakaitsega?

Aktiivsele ja sportliku eluviisiga inimestele

Spordiga tegelevatele kooliealistele lastele

Keskmisest ohtlikuma spordialaga tegelejatele ja (harrastusspordi)võistlustel osalejatele

Ära riski sellega, et Sinu sissetulekud vigastusest paranemisel vähenevad või Sa ei saa endale lubada vajalikku taastusravi. Selleks soovitame just enne suve, mil hakatakse tegelema harrastustegevustega eriti aktiivselt, sõlmida õnnetusjuhtumikindlustuse.

Küsides vahemikus 13.04 - 30.04.2018 alljärgneva vormi kaudu õnnetusjuhtumikindlustuse pakkumist, anname Sulle aastaks tasuta kaasa ka spordiga seotud õnnetuste kaitse!

NB! Pakkumine kehtib uutele õnnetusjuhtumi lepingutele. See tähendab, et kindlustusvõtja pole viimase 12 kuu jooksul õnnetusjuhtumi kindlustust Ifis sõlminud.

Kindlustuse pakkumise saamiseks täida allolev vorm ja me võtame Sinuga peagi ühendust!

Nimi *
Telefon *
E-post *
* Kohustuslik väli

Loe õnnetusjuhtumikindlustuse kohta lähemalt