If kindlustus toetab

Aitamine on lihtne. Meie teeme seda iga päev

Ifi Turvafond

Ifi missioon on pakkuda turvalisust ja stabiilsust. See on keskseks põhimõtteks ka meie sponsorluspoliitikas.

Kahjuennetuslike ja üldkasulike projektide toetamiseks on loodud Ifi Turvafond. 2006. aastal loodud fond toetab selliseid algatusi ja ettevõtmisi, mille idee on seotud kahjude ennetamise ja turvalisusega ning on kasulik paljudele.

Kes võivad toetust taotleda?

Toetust võivad taotleda kõik kasumit mittetaotlevad asutused ja organisatsioonid.

Missuguseid projekte toetatakse?

Toetame näiteks laste mänguväljakute ehitamist või turvalisemaks muutmist, tulekahjusignalisatsiooni paigaldamist, aga ka turva- ja ohutusvahendite (helkurvestid, jalgrattakiivrid jmt) soetamist. Täpsemalt saad seniste toetuse saanute kohta lugeda paremast menüüst.

Kuidas toetust taotleda?

Toetuse taotlemine on väga lihtne. Kõigepealt loe läbi reeglid, täida taotlus ning me võtame pärast otsuse tegemist Sinuga ise ühendust.

Reeglid

Täida taotlusankeet

Ifi heategevusprojektid

2015. aasta aprilli- ja maikuus annetasime 10% kõikidest Ifiga sõlmitud kodukindlustuse lepingu kindlustusmaksetest heategevusse.​Koostöös MTÜ Naerata Ometi ja Kodutunde saatega aitasime korda teha töövõimetuspensionil oleva üksikema ja tema kolme lapse elamiskõlbmatu kodu. Kodutunde saate järelvaatamiseks kliki siia.

Samuti aitasime kaasa Kohtla-Nõmme lastekodu fassaadi renoveerimise rahakogumisele. Koostöös Kohtla-Nõmme omavalitsusega saab lasteaed uue ilme veel 2015. aasta jooksul.

Ifi panus mõlema projekti õnnestumisse oli kokku ligi 10 000 eurot.

Aitäh meie klientidele, kelle kaasabil saime tehe head!

Kampaania "Aitame Eesti turvaliseks"

If Kindlustus korraldas 2017 aasta sügisel kampaania "Aitame Eesti turvaliseks", et tunnustada ja esile tõsta tavalisi Eesti inimesi, kes on vabast tahtest aidanud muuta Eestit turvalisemaks. Kokku esitati tunnustamiseks ligi 60 lugu üle kogu Eesti.

If Kindlustuse poolt ellu kutsutud tunnustusüritusel premeeriti inimesi, kes on päästnud inimesi uppumis- või külmumissurmast, hoidnud ära või aidanud lahendada kuritegusid, märganud abivajajaid ja panustanud tuhandeid töötunde oma kogukonnas vabatahtlikkuse arendamisele ja ennetustegevusele.