Ärikliendi tagasiside

Klientide tagasiside on meile alati väga oluline olnud. Saame oma tööd hästi teha ainult siis, kui mõistame klientide vajadusi ning läbi tagasiside saame pakkuda klientidele parimaid lahendusi. ​​​​​

Ifi kliendid annavad meile regulaarselt tagasisidet ning väikest valikut nendest näitame siin.

Aitäh, et olete meie kliendid!​

***************************

Quant Estonia OÜ, 20.12.2017
Juhtumite korral pole olnud vaja kindlustuse poole pöördudagi. Asjad on lahenenud remondiettevõtte kaudu ja justkui iseenesest.

Eda ja Eerik OÜ, 19.12.2017
Meeldis, et meie firma kahjujuhtumi puhul ei tekkinud mingeid tõrkeid ega viivitusi, kogu asjaajamine oli äärmiselt kiire ja lihtne, abistati ja anti asjakohast nõu. Oleme väga rahul.

Leierkast OÜ, 17.11.2017
Olin meeldivalt üllatunud, kindlustusfirma abivalmidusest ja kiirest menetlusest.

Sepapoisid OÜ, 01.11.2017
Ifiga on alati asjad paigas, kellegagi vaidlema ei pea jne. Tublid olete!

Saare Matkad OÜ, 03.10.2017
Ma ei lootnud ja uskunud, et üks kahjukäsitlus protsess võib olla nii kiire ja lihtne.

Carring AS, 19.09.2017
Kõik on läinud paremaks. Hind on hea, teenindus kiire, kahjukäsitlus väga kiire. Super!

Bossa Sailing OÜ, 08.08.2017
Tänud   kiire abi eest. Liigseid küsimusi ei küsitud ja toetus oli igati tasemel.

Siimon OÜ, 27.07.2017
Helistasin ja teatasin kahju tekkimisest teel olles, sain juhised kuidas edasi käituda ning juba samal päeval sain probleemile lahenduse. Aitäh!

Rendersen OÜ, 13.07.2017
Kiire asjaajamine, sõbralik suhtumine, mugav ja valutu protsess.

House of Artisans OÜ, 09.06.2017
Mõned minutid peale kahjukäsitluse teele saatmist, sain personaalse kirja kahjukäsitlejalt, mis tegi tuju heaks, sest sain kinnitust, et asjaga on tegelema hakatud ning mind võetakse tõsiselt.

Antsu Takso OÜ, 24.05.2017
Kahjukäsitleja oli professionaalne töötaja, läbirääkimised ja dokumentide esitamine laabus sujuvalt ja inimlikult. Juhtumi lahendamine oli kiire ja tulemus positiivne. Tänu If kindlustusele ja nende koostööpartnerile Aasta Auto Pluss AS-ile on mul võimalus aidata jätkuvalt abivajajaid spetsiaalse invaautoga. Suur kummardus asjaosalistele!

AMMEX-VT OÜ, 11.05.2017
Mulle meeldib normaalsus. Kindlustusettevõtet teavitasid kindlustusjuhtumist pädevad inimesed ja esimene vormistas teate, mille alusel sai teenindusettevõte vigastatud osa vahetusega seotud toimingud aega viitmata alustada. Eriti meeldis mulle kulu hüvitamise kiirus: 9.mail kirjutasin taotluse ja 11.mail laekus hüvitus. Suurimad tänud!

ATM Logistics OÜ, 02.05.2017
Mulle meeldis, et If Kindlustus ei hakanud otsima võimalusi kahju hüvitamisest keelduda, vaid hindas olukorda ka vedaja poole pealt. Samas positiivne lahendus vedaja jaoks paneb veel rohkem riske hindama, et edaspidi selliseid olukordi vältida. Tunnen, et If Kindlustus on ikka nagu partner, kelle selja taha saab aeg-ajalt pugeda, aga mitte rahakoguja.

Calypso Interiors OÜ, 29.04.2017
Äärmiselt kiire teenindus. Täpsed juhised tegutsemiseks ning hüvitis kontol 2 päevaga. Uskumatu.

Kenest Projekt OÜ, 23.04.2017
Kogu kasjukäsitlus käis just nii nagu üks klient võib kindlustusfirmalt oodata.

Vasara tn 14 KÜ, 20.04.2017
Kahjukäsitluse avaldust oli hea internetis täita. Kohapealne ülevaatus toimus korrektselt ja hinnakalkulatsioon kiirelt. Taastustööd toimusid korrektselt, kiirelt ja jäime teostatud töödega rahule.

M&E Teenused OÜ, 15.03.2017
Väga kiire ja professionaalne kahjukäsitlus. Kahju hüvitamine ettevõttele paari päevaga. Meie ettevõte kasutab Ifi kindlustusteenuseid hea meelega edasi ja julgen soovitada ka teistele. Tänud!

Agri Consulting OÜ, 13.02.2017
Probleeme ei olnud, hüvitis laekus samal päeval kui esitasin remondiarve ja maksekorralduse.

Laansoo & KO OÜ, 15.11.2016
Oleme väga rahul kiire ja asjaliku menetlemisega, abistav- nõuandva suhtlemisstiiliga. Pole mõttessegi tulnud kindlustusfirmat vahetada. Täname!

Auto Tallinn OÜ, 05.10.2016
If kindlustus pakub kiiret lahendust, nii puksiirteenuse osutamisega kui ka kahju väljamaksmise osas. Suurim eelis teiste konkurentide ees on parim hind. Kasko pakkumine küsida julgelt otse If kindlustuselt, mitte läbi maaklerite. Olen kindel, et saate parima hinna. Tänud veelkord, et lahendasite kiirelt suure mure!

​HG Kurre Grupp, 10.08.2016
Mulle meeldib If Kindlustuse inimlik lähenemine ja kiire teenindus!

Wax Stuudio, 13.07.2016
Olen olnud 20 aastat Ifi klient ja seni olen rahul olnud, ka praegu on mul mitu kehtivat poliisi. Hiljutise kaskojuhtumi käsitlemine oli kiire ja inimesed, kellega suhtlesin meeldivad ja abivalmid. Alati sain menetluse kohta jooksvat infot. Soovitan kõigile.

Kattero Group OÜ, 01.07.2016
Kogu protsess oli meeldiv ja asjalik alates hindamisest, Teie garantii andmisest tasumise kohta ja remondi korraldusest Catwees-is.

Otepää Metall AS, 12.05.2016
Kogu kahjukäsitlus toimus teenuse pakkujale helistades telefoni teel. Reserveerisin koheselt ka aja teenusele. E-mailile saabus teade kahjujuhtumist ning garantiikiri kindlustusest. Väga mugav. Aitähh.

​Kristiina Lilled OÜ, 29.04.2016
Kahjujuhtumi käsitlus oli väga kiire. Kuna oli tegemist firmale kuuluva kaubikuga, oli oluline saada asjadele ruttu lahendus.

Nordexpress OÜ, 15.03.2016
Väga kiire kahjuteate esitamise võimalus. Esimene kontakt oli ka kiire. Kuna meie ei olnud süüdi ja meie auto oli meie ärile väga oluline, saime kiiresti garantiikirja ja saime väga ruttu auto uuesti tööle.

Takso 2 OÜ, 7.02.2016
Kuna see oli meie firmal esimene kaskojuhtum, siis olime meeldivalt üllatunud, et kogu protsess toimus väga kiirelt ja professionaalselt.

Rapala Eesti AS, 19.01.2016
Kliendi jaoks oli kõik väga hästi organiseeritud. Remondi ettevõte täitis vajalikud dokumendid ja organiseeris paranduse.

Liitmäe Talu, 24.07.2015
Kui suhtlus klientidega jätkub samal tasemel, ei oskagi hetkel midagi enamat nõuda või oodata. Kiirus, kahjukäsitlus ja suhtlus olid arusaadavad ja sõbralikud. Just seda vajabki õnnetusjuhtumist šokeeritud inimene. Näiteks meie talu saab tänu kindlustushüvitusele hukkunud looma asemele muretseda uue. Ilma selleta poleks meil võimalust olnud momendil. Tänan IF Kindlustust, olen kõigile tuttavatele soovitanud ja ise jätkan kindlasti Teie kliendina.

Intrac Eesti AS, 13.11.2014
Intrac Eesti As ja If Kindlustuse koostöö on kestnud meie firma loomisest alates (ligi paarkümmend aastat) ja meie soov on, et see kestaks sellisel mõistval ja profesionaalsel tasemel veel vähemalt sama pikalt edasi. Pikaajaline koostöö tagab probleemideta kahjujuhtumite kiire lahenduse ja annab alati positiivse tulemuse. Pole mõtet otsida turult kõige odavamat pakkujat, sest kindlasti ei taga see juhtumi korral parimat lahendust, ainult sekeldused ja aja kadu. Selline minu nägemus ja soovitus kõigile, kes plaanivad oma vara kindlustada.

Kominsur OÜ, 30.10.2014
Minu viimane kogemus Teie kahjukäsitlusega oli suurepärane. Mulle meeldib, et kui kahjukäsitlejaga suhelda viisakalt, esitada kogu info ausalt ja süsteemselt, siis ka vastatakse samaga ja ollakse paindlikud ning mõistvad.

Revaler Tapeten OÜ, 26.06.2014
Mul on siiani vaid väga hea kogemus If Kindlustusega. Minu firmaga tegelenud spetsialistid on alati olnud väga kiired, abivalmid ja pädevad. Suur aitäh senise koostöö eest!

Marecana OÜ, 30.01.2014
Kui pakuksite veel puksiirauto kaskot (nagu põhjamaades), saaksin ettevõttena täielikult rahul olla. Muudes asjaajamistes teiega ei ole etteheiteid.

Aivar Türkel, 26.12.2013
Meeldib kiire asjaajamine ilma liigse bürokraatiata, meile kui transpordi ettevõtele on kiire ja konstruktiivne asjaajamine väga oluline!

Jannseni Hambaravi OÜ, 28.11.2013
Aitäh! Oli taas meeldiv koostöö. Kindlasti pikendan lepinguid veel aastaks.

Intrac Eesti AS, 07.11.2013
Sooviksin ära märkida kliendisõbralikkust, kiiret tegutsemist ja mõistvat suhtumist kliendi probleemide lahendamisel. Arvan siiralt, et meie pikaajaline koostöö on selle kinnituseks. Eriline tänu meie kliendihaldurile, kelle abivalmidus ja siiras suhtumine väärib kindlasti eraldi märkimist. See puudutab küll rohkem kindlustuse poolt, aga selles ongi kogu koostöö pluss, et lõpptulemus annab meeldiva tulemi.

Spordipartner Trading OÜ, 10.10.2013
Senisest kogemusest lähtudes on kahjude käsitlemine olnud kiire ja lihtne.​

MP Kinnisvara müügikorralduse OÜ, 03.10.2013
Minu jaoks on Ifi teenindus alati hea olnud ning soovitada midagi enamat tähendaks töötajatelt veelgi enamat nõudmist ja seda ma neile ei sooviks. Nad on niigi tublid.​

EV Välisministeerium, 12.09.2013
Oli tore kogemus, kus lihtsa ja selge kaasuse puhul ei pidanud läbima mõttetut kadalippu. Loodan, et ka keeruliste situatsioonide puhul rakendab If samasugust lahenduste leidmisele suunatud lähenemist.​

Vibratsioon OÜ, 21.07.2013
Senise kogemuse põhjal on raske midagi muud/paremat soovitada. Meie kliendihaldur Sirje Toompuu on alati sõbralik ja pakkunud välja kohati võimalusi, mis on tundunud võimatud. Kokkuvõttes tahaks öelda, et kõigile oma tuttavatele julgen IFi soovitada ja oma tulevased kindlustused sõlmin kindlasti IF kindlustuses.​

Vastseliina Vallavalitsus, 18.07.2013
Vastseliina Vallavalitsus on väga rahul If kindlustuse poolt pakutud teenusega. Raske on teenuste paremaksmuutmisel midagi soovitada. Oleme alati oma probleemidele koostöös If kindlustuse töötajatega lahendused leidnud.​

MTÜ Motoklubi Korvikunnid, 04.07.2013
Motoklubi Korvikunnid on kõigi Ifi poolt pakutavaga väga rahul ja soovitab kõigile soojalt.​