Praktika Ifis

Jäta endast jälg. Meie aitame Sind.

Praktikale tulles on Sul hea võimalus saada ülevaade kindlustusmaailmast ning Sind toetab selle avastamisel juhendaja, kes määratakse Sulle kogu praktika perioodiks.

Ifis praktikat tehes saad olla suurepärase meeskonna liige ja näha, kuidas asjad päriselt käivad. If annab võimalused edasipüüdlikele ja andekatele noortele. Praktika kestus ja aeg lepitakse kokku individuaalselt.

Ootame praktikale noort, kes tunneb huvi kindlustusvaldkonna vastu ning teab hästi, mis eesmärgiga ta praktikale tuleb. Ta on ettevõtlik, iseseisev, vastutustundlik, optimistlik ning tahab õppida oma ala parimatelt tegijatelt.

Kuidas edukalt praktikale kandideerida:

 • ​Saada meile sisukas ja korrektne CV ja motivatsioonikiri praktika@if.ee;
 • Too esile oma saavutused koolis - olümpiaad, stipendiumid jmt;
 • Motivatsioonikirjas too välja, miks Sa huvitud just praktikast Ifis ja kuidas praktika sobitub Sinu tulevase karjääriga.
Praktikantide tagasiside:
 • Anna-Liisa

  Minu praktika oli väga tore ning kindlasti sain palju uusi teadmisi seoses kindlustusega. If Kindlustus meeldis mulle ka juba sellepärast, et seal on väga hea õhkkond, inimesed on sõbralikud ja abivalmis. Sain palju teada ja sain alati oma küsimustele vastused. Seoses sellega, et siin praktikal käisin, siis kindlasti soovitan oma perele ja sõpradele tulla tegema If Kindlustuses oma kindlustused.

 • Timo Erkki

  If kindlustuse vaatluspraktika jättis väga positiivse mulje. Näha on, et tegemist on tubli ettevõttega, kus töötavad tahtmist täis inimesed, kes annavad endast iga päeva maksimumi ettevõtte ja enda edukuse nimel. Nõustajad, kellega ma koos töötasin, Vilja ja Oksana, on väga abivalmid ja heatahtlikud inimesed, kes aitasid mind väga palju. Kliendid, kes käisid kontoris jätsid väga rahuliku mulje. Minu arust ei lahkunud ükski klient rahulolematult. Kõik, kes seal käisid, lahkusid positiivses meeleolus, sest alati saadi oma probleemile või küsimusele lahendus.

 • Viktoria

  Suured tänud Ifile võimaluse eest saada rohkem teada kindlustuse valdkonnast. Mul on hea meel, et olin just seal praktikal. Nüüd tean mida tähendab kaskokindlustus, roheline kaart, suur risk, jah- ei-leping, kindlustusjuhtum, teade liiklusõnnetusest jne.

Tutvu Ifi võimalustega