Norra või rootsi keele oskusega back office spetsialist

Kui Sa tahad, et Sul oleks #normaalnetöö,
siis tule liitu Ifiga!

If P&C Insurance Ltd (publ) Eesti filiaal otsib asjalikku

Norra või rootsi keele oskusega back office spetsialisti

Ifis ootab Sind tähendusrikas töö Põhjamaade hoolivaimas kindlustusfirmas! Meile on oluline töötajate heaolu, seetõttu pakume 7-päevast talvepuhkust, tervisekindlustust ning spordikompensatsiooni.  Tööd saad teha osaliselt kodus ja meie kontoris Ülemiste Citys. Kodukontori sisseseadmisel oleme abiks finantsiliselt ning haigestumise korral maksame hüvitist esimesest päevast alates. Tasustame Sind igakuiselt 1700 euroga ning palgale lisaks osaled ka Ifi aastaboonuse programmis.

Sinu tööülesanded on kindlustusdokumentide ja kliendiandmete elektrooniline käsitlemine,  andmete muutmine ja lisamine ning põhjamaade müügi- või kahjukäsitlusosakonna toetamine erinevates klienditeeninduse etappides.  Kindlustustoe spetsialistina panustad klientide turvalisema elu loomisesse!

Ootame, et Sul on huvi ühe Põhjamaade suurima kindlustusettevõtte toimetuste vastu, valdad rootsi või norra keelt ning suhtlustasandil ka inglise keelt. Meie uus kolleeg on oma töös täpne, kliendikeskse suhtumisega ning hindab kõrgelt meeskonnatööd. Samuti ootame, et tunned end mugavalt erinevate arvutiprogrammidega tööd tehes.

Ifis teame, et #normaalnetöö on osa Sinu elust, kuid pole kogu Sinu elu. Tule loo koos meiega kindlustunnet ja saada oma CV aadressile konkurss@if.ee või kandideeri siin.