Uuest aastast saab kindlustada töötajate tervist erisoodustusmaksuta

Alates 1. jaanuarist 2018 tuleb If turule uue kindlustustootega – töötaja tervisekindlustus, mis on heaks täienduseks riiklikule ravikindlustusele.

Ifi isikukindlustuse tootejuhi Kairit Liigi sõnul on uuest aastast tööandjal võimalik teha ilma täiendava erisoodustusmaksuta kulutusi töötaja tervise edendamiseks 100 eurot kvartalis ehk kuni 400 eurot aastas. Ka töötajate tervist saab uuest aastast kindlustada erisoodustusmaksuta eeldusel, et seda pakutakse kõigile ettevõtte töötajatele.

„Tervisekindlustus on heaks täienduseks riiklikule ravikindlustusele hüvitades tasulise eriarsti teenuse kulud. Sinna hulka käivad näiteks eriarsti järjekorrata vastuvõtt, taastusraviga seotud teenused, kulutused optikateenustele ja –toodetele ning hambaraviga seotud kulutused," rääkis Liig.

Tema sõnul on If Kindlustus Lätis ja Leedus pakkunud tervisekindlustust mitmed aastad ning tänaseks on see muutunud üheks müüdavamaks kindlustustooteks lõunanaabrite turul. „Uuringutest selgub, et ettevõtted näevad tervisekindlustuse peamiste kasuteguritena ettevõtte maine kasvu ning töötajate rahulolu ja motivatsiooni tõusu. Tänases tööjõupuuduse kontekstis on kindlasti tegemist väga hea boonusena, et vähendada töötajate voolavust," märkis ta.

Kui Teil on soovi saada lisainfot või sõlmida ettevõtte töötajatele tervisekindlustus, palun kirjutage Ifi ärikliendi müügijuhile Andres Madissoole andres.madissoo@if.ee.