Osta reisikindlustus ja

võida puhkus ifi kulul!

Oled minemas linnapuhkusele Pariisi, suusareisile Soome või rannapuhkusele Santorinile?

Sinu reis võib olla Ifi kulul! Osta reisikindlustus Ifi e-büroost ja võib juhtuda, et just Sina oled see, kelle puhkuse If kinni maksab.

Kampaanias osalemiseks osta oma puhkuse jaoks reisikindlustus Ifi e-büroost ja kui Sulle loosiõnn naeratab, maksame kinni selle reisi, millele oled reisikindlustuse sõlminud.

Kampaania kestab 9.-25.02.2018.

Hüvitame ostetud lennu-, laeva-, bussi- või rongipiletid ja majutuse või reisipaketi maksumuse kuni 1000 euro ulatuses.

Loosimine toimub 28. veebruaril 2018.

Reisikindlustuse kampaania reeglid

 1. Kampaania korraldaja on If P&C Insurance AS (edaspidi If). Äriregistri kood: 10100168; telefon 777 1211; e-post: info@if.ee; aadress Lõõtsa 8a, 11415 Tallinn.
 2. Kampaania periood on 09.02.2018 – 25.02.2018.
 3. Loosimises osalevad füüsilisest isikust kindlustusvõtjad, kes kampaania perioodil ostavad Ifi e-büroost https://ekindlustus.if.ee/ reisikindlustuse. Reisikindlustuse periood võib jääda väljapoole kampaania perioodi.
 4. Auhind loositakse välja 28.02.2018 Ifi kontoris, Lõõtsa 8a, Tallinn.
 5. Kõigi reeglitele vastavate osalejate hulgast loosib võitja välja arvuti.
 6. If loosib välja ühe kampaania perioodil Ifi e-büroost ostetud reisikindlustuse poliisi. Loosimise võitja on väljaloositud poliisi kindlustusvõtja. Iga Ifi e-büroost ostetud reisikindlustuse poliis osaleb loosis eraldi.
 7. If maksab võitjale kinni ostetud lennu-, laeva-, bussi- või rongipiletid ja majutuse või reisipaketi maksumuse, kuid mitte rohkem kui 1000 eurot kõigi väljaloositud reisikindlustuse poliisil märgitud kindlustatud reisijate eest kokku. Kindlustatu(te) nimi/nimed peavad olema arvel.
 8. Hüvitatava reisi kuupäevad ja sihtkoht peavad ühtima väljaloositud reisikindlustuse kindlustusperioodi ja kehtivuspiirkonnaga.
 9. Auhind kantakse kindlustusvõtja pangakontole.
 10. Võitjal tekib õigus auhinnale tingimusel, et ta annab nõusoleku oma nime avaldamiseks Ifi kodulehel ja Facebooki'i lehel. Kui võitja ei soovi oma nime avaldamist, kaotab ta õiguse auhinnale ning Ifil on õigus välja loosida uus võitja.
 11. Võitjal ei ole õigust nõuda kampaania auhinna asendamist teist liiki auhinnaga ega nõuda auhinna maksumust sularahas.
 12. Kampaanias ei osale Ifi töötajad.
 13. If võtab auhinna võitjaga isiklikult ühendust ja auhinna võitja on kohustatud esitama ostetud reisi eest arve ja tasumist tõendava dokumendi ning oma pangakonto andmed.
 14. Kui Ifil ei õnnestu võitjaga ühendust saada 10 päeva jooksul arvates loosimisest, kaotab võitja õiguse auhinnale ja Ifil on õigus loosida uus võitja.
 15. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Ifil ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 16. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.
 17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Ifile aadressil Lõõtsa 8a, 11415 Tallinn. If lahendab saabunud pretensioonid seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.