Ifi reisikindlustusega on nüüd meditsiiniabi kindlustus kuni 300 000 eurot

If Kindlustuse e-büroost reisikindlustust ostes on nüüd võimalik valida meditsiiniabi kindlustus kuni 300 000 euro ulatuses.
Meditsiiniabi kindlustus katab ravi- ja transpordikulud haigestumise või õnnetusjuhtumi korral.

Valida saab sõltuvalt reisi sihtkohast kindlussumma 50 000 – 300 000 eurot. Regioonide põhiselt soovitame nüüd järgmisi kindlustussumma valikuid:

50 000 eurot – Põhja- ja Baltimaad; Euroopa
100 000 eurot – kogu maailm
300 000 eurot – kogu maailm

Kindlustuse valiku puhul on oluline valida piisava ulatusega kindlustuskaitsed ja -summad. Arvestada tuleks reisi iseloomuga. Talvel suusatama minnes ja kukkudes pole paraku kasu tavalisest reisikindlustusest, kui lisakaitsena pole juurde ostetud kõrge riskiga tegevuse kindlustamist.

Samuti tuleb tähelepanu pöörata hüvitislimiitidele. Meditsiiniabi kindlustuse puhul tuleb arvestada, et ravihinnad võivad riigiti väga palju varieeruda: ühepäevane pimesoole operatsioon Tais maksab keskmiselt 2500 eurot, USAs aga 10 000 eurot. Hiljuti toimunud rolleriõnnetus Indias läks aga maksma lausa 64 000 eurot ning tõsisem põlvevigastus USAs 45 000 eurot. Samuti on Eestis ette tulnud juhtumeid, kus tõsise õnnetuse või terviserikke kulud ulatuvad üle mitmesaja tuhande euro.

Ifi reisikindlustus kaitseb ka siis, kui terrorismi või loodusõnnetuse tõttu jääb reis pooleli

Eelmise aasta lõpust hüvitab Ifi reisikindlustus ka terrorismi ja loodusõnnetustega seotud kindlustuskahjusid. Näiteks Ifi reisitõrkekindlustuse kaitse kehtib ka, kui terrorismi, sõja, massikorratuste, epideemia või loodusõnnetuse tõttu jääb reis pooleli. See tähendab, et If hüvitab reisilt tagasipöördumisega seotud kulud majutusele ja transpordile, kui reisil oleku ajal ilmnes mõni eelpoolnimetatud sündmustest. ​

Ifi e-büroost saad sõlmida endale reisikindlustuse mugavalt vaid loetud minutitega ning tavahinnast 15% soodsamalt. Arvuta reisikindlustuse hind SIIT​.