Partnertugi aitab Teid

Kes veel mäletab, siis enne suve palusime teil osaleda uuringus, kus palusime teil hinnata rahulolu Ifi Parteritoe teenusega. Täname kõiki vastanuid! Meil oli hea meel saada positiivset tagasisidet. 88% vastanutest nõustus, et saavad kas Partneritoe telefonil või e-posti teel kiirelt ühendust ja 92% vastanutest hindas, et küsimustele leitakse kiirelt lahendus ja saadakse asjalikku nõu.

Partneritoe teenust kasutatakse kõige rohkem just erinevate aktseptide ja hinnasoodustuste küsimiseks. Vajatakse ka programmi abi ja nõu kindlustustingimuste osas.

Üle poolte vastanutest märkis, et kui teenus on kiire, siis ei ole kindel kontaktisik, kellega suhelda nii oluline. Seega, et saaksime teile veelgi efektiivsemalt nõu ja jõuga abiks olla siis alatest novembrist julgustame teid alati pöörduma Partneritoe üldtelefoni 66 22 666 või e-posti aadressil partneritugi@if.ee.

Meie Partneritoe halduris on väga pika staažiga Ifikad, kes peegeldavad Ifi põhiväärtuseid – alati käeulatuses, pühendunud, usaldusväärsed ja tulevikku suunatud.