Uudised

27 november 2015
Päise päeva ajal Kuressaares süttinud pesumaja kahjud ulatuvad pea 600 000 euroni

​Septembrikuu laupäevasel päeval süttis Saaremaal Kuressaares pesumaja ning kuigi inimesed olid pesumajas ja tuletõrje komando lähedal, hävines tulekahju ja kustutusvee tagajärjel pesumaja tehnika ning siseviimistlus pea 600 000 euro ulatuses.

26 november 2015
Terrorismiohu tõttu ära jäetud lende kindlustusseltsid reeglina ei hüvita

​Euroopas suurenenud terrorismiohuga seoses tuletame inimestele meelde, et tavapärased reisikindlustuse paketid ei pruugi sisaldada terrorismi ohu tõttu ära jäänud lendude kaitset. If Kindlustuses on alates 11. novembrist e-büroost ostetud reisitõrkekindlustusega kaitse all ka terrorismiohust tingitud evakueerumisega seotud lisakulud.

20 november 2015
Nädalavahetuse miinuskraadidesse tuleb tõsiselt suhtuda

​Ilmajaam lubab nädalavahetuseks külmakraade ning teed muutuvad libedaks, eriti ettevaatlik tuleb olla kõrvalistel ning asulavälistel teedel. Soovitame suverehvid talviste vastu vahetada ning sõidukiiruse valikul arvestada teeoludega. Viimastel päevadel on mitmed Ifi kliendid libeda tee tõttu sõiduki üle kontrolli kaotanud ning õnnetusse sattunud.

18 november 2015
Oktoobris kasvasid otsasõidud loomadele

​Oktoobris maksis If Kindlustus oma klientidele 2930 kahjujuhtumi eest 3,44 miljonit eurot hüvitisi. Pimedama aja saabumisega on kasvanud otsasõidud loomadele – oktoobris ei suutnud otsasõitu loomale vältida 71 Ifi kaskokindlustuse klienti.

12 november 2015
Tahvelarvuti varguse kohta valeinfo esitamine tõi kaasa kriminaalmenetluse

​If Kindlustuse klientidel on koduse vara kindlustamisel kaitse all ka kaasas kantav vara, sealhulgas mobiiltelefon ning tahvelarvuti. Paraku on mitmed kliendid püüdnud valeinfo edastamisega kindlustusseltsilt hüvitist välja petta, enamjaolt on tegemist olnud telefonide ning tahvelarvutite varguste ja purunemistega. Tänavu suvel Ifile tahvelarvuti väidetava varguse kohta kahjuavalduse teinud kodaniku osas on aga tänaseks politsei algatanud kriminaalmenetluse.