Uudised

16 oktoober 2018
Euroopa ravikindlustuskaart ei pruugi välismaal õnnetusse sattudes hiigelarvest päästa

Eesti Haigekassa poolt väljastatud ravikindlustuskaart on Euroopas reisides väga vajalik ja annab Euroopa Liidu piires õiguse saada koheselt vajaminevat arstiabi. Paraku ei pruugi kaardi olemasolu välismaal õnnetusse sattudes hiiglaslikest arvetest päästa. If Kindlustus soovitab lisaks ravikindlustuskaardile sõlmida ka reisikindlustuse.

10 oktoober 2018
Murdvarguste hulk eelmise aastaga võrreldes vähenemismärke ei näita

Tänavu esimese üheksa kuuga on If Kindlustusele teatatud 79 murdvargusest, mis on tekitanud hinnangulist kahju 66 000 eurot eest. Kõige enam on murdvargustest teada antud Harjumaal, kus üheksa kuuga on toimunud 35 sissemurdmist kahjusummas 28 500 eurot. Harjumaale järgnevad Tartumaa, Ida-Virumaa ja Pärnumaa – igal pool kaheksa murdvargust.

28 september 2018
Tormi tagajärjed: If Kindlustusele on teatatud 25 kahjust ligi 45 000 euro eest

Kaks päeva tagasi Eestit räsinud tormi tõttu on If Kindlustusele tänaseks teada antud 25 kindlustusjuhtumist, mille kahjud küündivad hinnanguliselt 45 000 euroni. 23 neist olid varakahjud ja kaks neist olid kaskokindlustuse kahjud.

26 september 2018
Uuring: üle kolmandiku ettevõtetest pakub töötajatele tervisetoetusi

Üle kolmandiku ettevõtteid Eestis pakub oma töötajatele tervist edendavaid toetusi, selgus If Kindlustuse tellitud uuringust.

20 september 2018
Lemmiklooma kahjujuhtumite arv tõusis suvel ligi kolmandiku võrra

Soe suvi tõi kaasa suurema hulga kahjuteateid lemmikloomade haigestumisest või õnnetusse sattumisest, mõnel kuul tõusis arstiabi vajanud loomade arv isegi kolmandiku võrra.​