Uudised, 8 mai 2015

If Kindlustuse kliendid aitasid raskustes pere kodu remontida

If Kindlustus kaasas aprillikuus heategevuseks raha kogumisse ka oma kliendid ning koostöös heategevusorganisatsiooniga Naerata Ometi ja Kanal2 saatega Kodutunne remonditi maikuu esimeste päevadega Tatjana ning tema kolme lapse kodu Tartumaal. Suur tänu kõikidele Ifi kodukindlustuse klientidele, kelle kindlustusmaksest 10 protsenti läks just selle pere abistamiseks.

​Aprillikuu jooksul kogutud summa eest remonditi Tatjana korteri koridor, toalett, vannituba ning ka köök sai värske ilme koos tehnikaga. Lisaks sai Tatjana kodu ka korraliku kindlustuse juhuks, kui ootamatu õnnetus paha peaks tegema.

If Kindlustuse turundusjuhi Tambet Asi sõnul on If ka varem heategevusse panustanud, kuid esmakordselt kaasati raha kogumisse ka kindlustuse kliendid. „Tegelikult oli see heategevuslik aktsioon väga lihtne: klient sai kindlustuse ikka tavahinnaga, kuid meie arvestasime igalt uuelt kodukindlustuse lepingult 10 protsenti heategevusse. Kõik käis kokkuvõttes nii kiiresti, et kui me aprilli alguses alustasime raha kogumisega, siis mai alguseks oli juba Tatjana korter ka remonditud. See kogemus pakkus meile väga palju positiivset ning siinkohal julgustaksin ka kõiki teisi ettevõtteid taolisi heategevuslikke projekte läbi viima koos oma klientidega,“ sõnas Asi.

Asi lisab veel, et kuna aprillikuu heategevusprojekt sai sooja vastuvõtu ning kogemus oli väga positiivne, siis jätkab If heategevusliku raha kogumisega ka maikuus, mil klientide abiga kogutud summa eest renoveeritakse Kohtla-Nõmme Lastekodu välifassaad, et laste tuba külmal ajal ikka soe oleks.

Täpsemalt saab heategevusliku projekti kohta lugeda siit.

Kodutunde saadet sellest, kuidas Tatjana kodu korda tehti, saab näha siit.