Suurem ravikulu kaitse – suurem turvatunne

Ifi lemmikloomakindlustusega saab kindlustada oma koera või kassi haigestumise, kadumise või muu ootamatu õnnetuse vastu.

Laiendasime hiljuti ​lemmikloomakindlustuse ravikulude kindlustuskaitset kuni 1000 euroni, et ootamatu olukorra puhul saaks omanik oma lemmikule võimaldada parimat ravi – sest ta on seda väärt.

Oma neljajalgsele pereliikmele e-büroost kindlustust ostes saab nüüd valida kolme erineva ravikulude kindlustussumma vahel – 400 eurot, 700 eurot ja 1000 eurot. Kuna looma haigusest või õnnetusjuhtumist tingitud raviarved võivad teinekord olla kõrged, ei pruugi senisest 700-eurosest ravikulude limiidist alati piisavalt abi olla.

Samuti oleme märganud, et osad kliendid jätavad oma lemmikloomale kindlustuse ostmata, kuna ravikulude limiit tundub neile liialt kõrge. Andes kliendile võimaluse kindlustussummat ise valida, loodame kindlustuskogemust veelgi lihtsamaks ja sujuvamaks muuta.

Ifi lemmikloomakindlustus on kõige laiema kindlustuskaitsega loomakindlustus Eestis, mida saab sõlmida nii puhtatõulistele kui ka ilma tõupaberiteta kassidele ja koertele, kes on vähemalt 4 kuud vanad, kuid mitte vanemad kui 7 aastat. Tänaseks on Ifis kindlustatud juba üle 5000 koera ja kassi.

Lemmiku kindlustamisest saab lähemalt lugeda siit.