Lemmikloomakindlustus Sinu koerale või kassile

Ifis on kindlustatud tänaseks juba üle 7200 koera ja kassi.

 • Kindlustuse hinnad alates 7 € / kuus
 • Lemmiku ravikulude kindlustus kuni 1000 € väärtuses
 • Kindlustada saad nii puhtatõulisi kui tõupaberita lemmikuid
Arvuta hind ja kindlusta lemmik Juhtus õnnetus? Teata kahjust Mida lemmikloomakindlustus katab?

Miks kindlustada oma koer või kass Ifi lemmikloomakindlustusega?

 • Lai kaitse kehtib üle Euroopa

  Lemmiku hukkumise, varguse ja kadumise kaitse kehtib nii Euroopa Liidus, Norras kui Sveitsis.

 • 0€ omavastutusega kindlustuskaitsed

  Hüvitame lemmiku kuulutamise ja leiutasu ning jahi- ja või teenistuskoera väärtuse vähenemise ilma omavastutuseta.

 • Loomaomaniku vastutus teistele tehtud kahju ees

  Vastutuskindlustusega hüvitame lemmiku poolt teistele tekitatud kahjud, näiteks kui koer närib katki naabri uue nahkkinga


Ifi lemmikloomakindlustusega saad kindlustada oma koera või kassi haigestumise, varguse või muu koduloomaga juhtuva ootamatu õnnetusega kaasnevateks kuludeks.

Lemmikuga juhtunud ei ole ainult emotsionaalselt rasked vaid võivad osutuda ka rahakotile kulukaks. Toome välja mõned olukorrad, kus lemmiku kindlustamine ootamatuid kulutusi vältida aitab.

Loe ka Lauri ja Annika lugu, kuidas lemmikloomakindlustus neile raskel ajal appi tuli

Kindlusta oma koer või kass - nii on mõlemal kindlam
Kindlusta oma lemmik ja kaitse end ootamatute koera- või kassiomaniku kulutuste eest.
 • Ootamatud loomaarsti külastused ja haigused

  Haigused kimbutavad ka meie lemmikuid. Loomaarsti külastus võib maksma minna sadu eurosid. If Lemmikloomakindlustus hüvitab Sinu koera või kassi ootamatuid ja ettenägematuid ravikulusid ja ravimite maksumust kuni 1000 € ulatuses.

  Loe Lauri ja Annika lugu, kus nende hea tervisega lemmikut tabas ootamatu haigus.

 • Õnnetused lemmikuga

  Meie koerad ja kassid on tegusad ja ette võib tulla erinevaid õnnetusi: mürgistused, allaneelatud esemed, teel saadud õnnetused jmt. Ifi lemmikloomakindlustus hüvitab ootamatute õnnetuste ravikulud ja ravimid kuni 1000 € ulatuses. 

  Vaata, mis ohustab lemmikut talvel ja millised on ohud lemmikloomale suvel

 • Lemmiku tehtud kahju teistele

  Kuigi arvame, et teame oma lemmikut läbi ja lõhki, on nende käitumine vahel ettearvamatu ja võib kaasa tuua kahju kõrvalistele isikutele: nende varale, elule või tervisele. Kahjud võivad olla suured! 

  Ifi Lemmikloomakindlustus hüvitab kindlustatud koera või kassi poolt teistele tehtud kahju sõltuvalt olukorrast kuni 3500 € ulatuses.

 • Lemmiklooma kadumine ja vargus

  Kurb ja ootamatu, kuid vahel meie lemmikud kaovad. Või nad varastatakse. Õnnetut koera- või kassiomanikku ei lohuta miski, kuid koera või kassi kindlustamine annab võimaluse saada hüvitist koera leidmiseks seotud kulutustega - kuulutusest leiutasuni.

  Kõige õnnetumal juhul, kui lemmik 90 päeva jooksul välja ei ilmu, hüvitame Sulle kindlustussumma. 

Lemmikloomakindlustuse saad vormistada otse Internetis diivanilt lahkumata ja kas või lemmik süles

Ifis on kindlustatud tänaseks juba üle 7200 koera ja kassi

Ifi Lemmikloomakindlustuse Kindlustuskaitsed Pakett

Hüvitatakse looma ootamatu haiguse või õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud vigastuse ravimiseks tehtud vajalikud veterinaarabi kulud, sh visiidi- ja konsultatsioonitasu; kulutused raviprotseduuridele, veterinaarsetele abivahenditele ning ravimitele; loomaarsti ettekirjutusel soetatud ravimid; kulud hüvitatakse loomaarsti või veterinaarapteegi poolt väljastatud kuludokumendi alusel.

Ei hüvitata kulutusi looma transportimiseks; korralisi ja ettenähtavaid veterinaarabi kulusid; visiiditasu, konsultatsioonitasu ja muid kulusid, kui loom ei olnud haige või vigastatud. Loe lähemalt lemmikloomakindlustuse tingimustest.

400-1000 eurot

Kui loom on kaduma läinud, hüvitab If järgmised dokumentaalselt tõendatud mõistlikud ja vajalikud kulutused: kadunud looma kohta kuulutuste avaldamine; leiutasu; leidja või hoiukoha kulu looma hooldamiseks (toit jms).

Eelnimetatud kulutuste kindlustussumma märgitakse poliisile ja nende hüvitamisel omavastutust ei rakendata.

100 eurot

Loomaomaniku reisitõrge on loomaomaniku ning loomaomaniku pereliikmete reisi ärajäämine või reisi katkemine, mille põhjuseks on looma ootamatu ja ettenägematu haigus või vigastus, mille tõttu on looma elu päästmiseks vajalik looma opereerida.

700 eurot

Hüvitatakse looma poolt kindlustusperioodi jooksul kolmandale isikule tekitatud varaline kahju, mille hüvitamise eest looma omanik või õiguspärane valdaja vastutab kehtiva seadusandluse alusel.

3500 eurot

Kindlustusjuhtumiks on looma vargus või kadumine, kui 90 päeva jooksul arvates päevast, mil kindlustusvõtja looma vargusest või kadumisest kindlustusandjale teatas, ei ole looma leitud.

Kindlustussumma

Hukkumine haiguse tagajärjel on looma hukkumine (sh eutanaasia veterinaarsetel näidustustel) ootamatu haigestumise tagajärjel v.a juhul, kui haigus algas enne kindlustusperioodi algust.

Kindlustussumma

Koera väärtuse vähenemiseks on koera ootamatu haigestumine või õnnetusjuhtum, mille tagajärjel koer ei saa enam kunagi jahi- või teenistusülesandeid täita. Koera väärtuse vähenemise korral on kindlustushüvitise suuruseks 50% koera hukkumise kindlustussummast.

Kindlustus kehtib üksnes juhul, kui jahi- või teenistuskoer on tõutunnistusega ja saanud vastava väljaõppe ning teda on hiljemalt viimase aasta jooksul kasutatud jahi- või teenistuskoerana (nt pommikoer, narkokoer, pimeda juhtkoer, vetelpäästekoer).

Kindlustussumma

Omavastutus

60 eurot

Lemmikloomakindlustuse KKK

Peamised küsimused oma kassi ja koera kindlustamise kohta, mida kliendid meilt küsivad.

Huvitavat lugemist koduloomadest lemmikute kohta

Jagame põnevat, kasulikku, humoorikat ja huvitavat lugemist just meie neljajalgsete lemmikute kohta. Loe ja uudista lähemalt!

 • Lemmikloomakindlustus - kellele ja milks?

  Uuri rohkem kellele on lemmiku kindlustamine mõeldud ja miks peaks oma koera või kassi kindlustama.

  Loe lähemalt
 • Millised ohud varitsevad lemmiklooma külmal ajal õues?

  Värske õhk on kõigile kasulik ja seda igal aastaajal. Selleks, et saaksid oma koera või kassiga muretult talverõõme nautida, ära unusta külmadeks ilmadeks õigesti valmistuda. Ja ka oma neljajalgset sõpra pakaseks ette valmistada!

  Loe edasi
 • Mis ohustab Sinu lemmiklooma suvel?

  Ka suvisel perioodil ohustavad lemmikloomi õues mitmed ohud. Anname soovitusi, millele tähelepanu pöörata.

  Loe edasi
Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee