Töötamine Ifis

Ifis vaatame me maailma sellise paigana, kus inimesed aitavad üksteist. Seetõttu aitame Ifis koos töötades üksteisel nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil areneda.

Kas mäletad, kelleks unistasid lapsena saada? Rock-staariks, astronaudiks või hoopis superkangelaseks? Lapsepõlves tundub tulevik helge ja täis lõputuid võimalusi. Vanemaks saades algab tegelik elu ja meie unistused muutuvad.  

Usume Ifis siiski, et osa meie lapsepõlveunistustest täitub meie praegustes ametites. Töö, mida teeme, iseloomustab meid endiselt ja peegeldab meie kunagisi unistusi. Ja me teeme seda alati südamega – sest suurte tegude tegemiseks on vaja enamat kui helgeid päid.    

Me oleme palju rohkem kui andekad kindlustusspetsialistid, IT-eksperdid ja kahjukäsitlejad. Me oleme inimeste mälestuste kaitsjad, ettevõtete abikäed ja unistuste julgustajad.  

See ongi põhjus, miks Ifi töötajad asuvad mitmetes riikides, olles lugematute isiklike taustade ja unistustega, käies iga päev teed ühise eesmärgi nimel. Anda inimestele täna turvatunnet, et nad saaksid kujundada oma homset päeva.

Kui sul on #normaalne töö, siis järelikult töötad sa Ifis!

Ifis saime juba ammu aru ühest asjast: töö, mis pakub suuri väljakutseid ja piisavalt toetust, mis esitab kõrgeid nõudmisi ja võimaldab taastuda, mis hindab ja väärtustab töötajat – just selline töö ongi normaalne. Püüame Ifis käia tööandjana alati sammukese eespool ja luua just sellist töökeskkonda. Tunneme, et see annab meile õiguse määratleda, mis on normaalne töö. Peame normaalseks, et töö on elu osa, kuid see ei ole kogu elu.