uus KASKOKINDLUSTUS

Soovitame - uus eriti laia kindlustuskaitsega Superkasko Lux!
 1. Kaskokindlustus

Kaskokindlustusega hüvitame Sinu autole tekkinud kahju siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus.


Superkasko Lux eelised:

 • Kadunud võtmete asendamise kulu omavastutuseta

  Võtmete, pultide kaotamise või hävimise korral hüvitame vahetamise ilma omavastutuseta.

 • Tehniline rike kuni 6a vanustele sõidukitele

  Hüvitame sõiduki piduri- ja roolisüsteemi, mootori ja jõuülekande rikke remondi, diagnostika, lahti- ja kokkumonteerimise kulud kindlustustingimustes toodud ulatuses.

 • Autos olevate asjade kindlustus

  Hüvitame 1000 € ulatuses lukustatud autost varastatud, silma eest varjul olevad asjad.

Superkasko Superkasko Extra Superkasko Lux
Õnnetusjuhtum - osakahju, täielik hävimine

Hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise ettenägematu sündmuse tagajärjel - liiklusõnnetus, loodusõnnetus, sõiduki osade kahjustumine või tahtlik kahjustamine Sinuga mitteseotud isiku poolt.

Tulekahju

Hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise tule tõttu, sh kolmandate isikute poolt süütamise, suitsu, tahma või kustutustööde tõttu.

Vandalism

Hüvitame kolmandate isikute poolt sõidukile tahtlikult tekitatud kahjud.

Vargus, röövimine

Hüvitame sõiduki või selle osade varguse või röövimise. Samuti on kaitse all sõiduki kahjustumine või hävimine röövimise, varguse või nende katsete käigus.

Autoabi 24/7

Kui Sinu sõidu- või pakiautoga midagi juhtub, saad kasutada Ifi tasuta autoabi. Abi saamiseks helista Ifi Kindlustustelefonil 777 1211. Teenust saab kasutada ka välismaal hätta sattudes. Kuid see ei kehti Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Klaasikindlustus

Klaas parandatakse tingimusel, et kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 2 cm, see ei asu juhi poolel ja parandamisel klaasi soojendust ei rikuta. Muudel juhtudel klaas vahetatakse. Klaasikahjud hüvitame ilma omavastutuseta.

Metsloomale otsasõidust tekkinud kahjud

Hüvitame metsloomale otsasõidust tekkinud kahjud ilma omavastutuseta. Otsasõidu vältimisega seotud kahju hüvitamisel rakendatakse omavastutust lepingus toodud suuruses. Metsloomale otsasõidust peab teavitama vastavalt õigusaktidele.

Võtmete kaotamine või hävimine

Sõiduki või töömasina võtmete või pultide kaotamise või hävimise korral hüvitame võtme või puldi vahetamise, vajadusel ümberkodeerimise kulu ilma omavastutuseta, kuid mitte rohkem kui 300 eurot kindlustusjuhtumi kohta.

Eraldi veljed ja rehvid (hooajavälised)

Üks komplekt sõiduki velge ja rehve, mida hoitakse lukustatud ruumis, hüvitame varguse korral kokku kuni 5000 eurot.

Õppesõidu kaitse

Sõiduõpe oma pere liikmele on kaitse sees. Kui plaanid sõidukit kasutada õppesõidukina raha teenimise eesmärgil, siis tuleb see lepingule eraldi märkida.

Sõiduki osad

Sõidukiga koos on kindlustatud lasteiste, katuseboks, katuseraam ja jalgrattahoidja. Lisaks sõiduki originaalosadele on automaatselt kindlustatud mitte-tootja poolt paigaldatud sõiduki osad kuni 1000 euro ulatuses. Näiteks valuveljed, spoilerid, lisatuled, kaitserauad, maalingud jne. Vajadusel saab hüvitislimiiti suurendada.

Asendusauto

See kaitse tagab asendusauto, kui Sinu enda oma on remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest. Kindlustuskaitse algab 2 päeva pärast kindlustusjuhtumit, st esimese kahe päeva eest If asendusauto üürikulu ei hüvita. Asendusauto peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Sõidukijuhi õnnetusjuhtum

Kui liiklusõnnetuse tagajärjel saab juht püsiva tervisekahjustuse või sureb, aitab hüvitis leevendada pere majanduslikke muresid. Kindlustussumma on 10 000 eurot.

Uusväärtuse kindlustus

Juba esindusest välja sõites kahaneb tuttuue auto hind. Selle kaitsega hüvitame sõiduki varguse, röövimise ja hävinemise korral Sulle auto esmamüügihinna turuväärtusest sõltumata.

5% lisahüvitis täishävingu korral

Kui sõiduk on varastatud või röövitud või selle taastamine ei ole mõistlik, maksame täiendavat hüvitist, mille suuruseks on 5% sõiduki turuväärtusest vahetult enne kindlustusjuhtumit.

Autoga reisitõrge välismaal (omavastutus 50€)

Kui Sul juhtub välismaal olles autoga õnnetus, mille tagajärjel ei ole võimalik reisi jätkata, hüvitame sõidukis olevate inimeste täiendavad transpordi- ja majutuskulud sihtkohta või tagasi Eestisse, 1000 eurot kõigi reisijate peale kokku.

Asjad lukustatud sõidukis (omavastutus 50€)

Kui Sinu asjad lukustatud sõidukist varastatakse murdvarguse teel, hüvitame varastatud asjade taassoetamise maksumuse, kuni 1000 eurot juhtumi kohta.

Tehniline rike kuni 6 aasta vanustele sõidukitele

Hüvitame sõiduki piduri- ja roolisüsteemi, mootori ja jõuülekande rikke remondi, diagnostika, lahti- ja kokkumonteerimise kulud kindlustustingimustes toodud ulatuses.

Välispeeglite kaitse

Hüvitame sõiduki välispeeglite ja nende korpuste remondi või asendamise kulu ilma omavastutuseta.

Autoabi 24/7

Sõidu- ja pakiautoga tekkinud mure lahendamiseks helista Ifi Kindlustustelefonil +372 777 1211 ning autoabi asub teele!

Seda teenust saab kasutada ka välismaal hätta sattudes, kui helistad +372 777 1211. NB! Ifi autoabi ei saa kasutada Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Autoabi aitab:

 • Kui rehv on katki läinud, vahetame selle ära. Kui seda ei ole võimalik kohapeal teha, pukseerime auto töökotta.
 • Kui pimeda ajal on autotulede pirnid läbi põlenud, tuleme ja vahetame need ära.
 • Kui autovõtmed on kadunud või kogemata autosse luku taha jäänud, tuleme ja avame uksed.
 • Kui armatuurlaual on sõidu ajal süttinud õlituli, selgitame välja, kas piisab õli lisamisest või tuleb auto viia töökotta.
 • Kui auto ei sõida vale kütuse või talvel kütuse külmumise tõttu, pukseerime sõiduki lähimasse töökotta.
 • Kui kütus on otsa saanud, toome kohale lisakütuse, millega saab sõita lähimasse tanklasse. Tõsi küll, kütuse eest tuleb maksta Sul endal.
 • Kui oled teelt välja sõitnud libeduse tõttu või seepärast, et vältida otsasõitu teele hüpanud metsloomale, aitame auto teele tagasi ja pukseerime, kuhu vaja.Kui on juhtunud avarii, aitame vormistada vajalikud dokumendid ja pakume abi auto pukseerimisel.

Hea teada

Kindlustada saad kuni 12-aasta vanuse sõiduauto, pakiauto, veoauto, veduki, haagise, mootorratta, bussi või traktori.

Kaitse kehtib kõikjal Euroopas, v.a Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal. Kehtivuspiirkonda saab ka laiendada.

If Plus boonusprogrammi kaitsed

Sõltuvalt Sinu If Plus tasemest kehtivad Sulle boonusena täiendavad kaskokindlustuse kaitsed.

 • Õnnetusjuhtumikindlustus kõigile kaassõitjatele (If+ 2 ja 3 tase)

Kindlustatuks on kaassõitjad, kes asuvad sõidukis, mis on märgitud kindlustuspoliisile, kuid ei ole selle roolis. Kaassõitjaks ei loeta sõiduki juhti (temale saab koos kaskokindlustusega osta sõidukijuhi õnnetusjuhtumikindlustuse). Kindlustusjuhtumiks on liiklusõnnetus, kus kaassõitja saab surma või püsivaid vigastusi. Õnnetusjuhtumikindlustuse maksimaalne hüvitis on 10000 eurot.

 • Rendiauto omavastutuse kindlustus reisil (If+ 3 tase)

Sõiduki rentimisel on rendilepingusse märgitud omavastutus, mis jääb õnnetuse korral Sinu enda kanda ja võib ulatuda tuhandetesse eurodesse. Selle kaitsega hüvitame kahju kuni 2000 euro ulatuses. Boonuskaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu kasko leping. Kaitse ei kehti Eesti territooriumil ega Eestis renditud sõidukitele.

Loe lähemalt If+ boonusprogrammi soodustuste kohta plus.if.ee lehelt.

Kuidas lepingut lõpetada saab?

Sõiduki võõrandamine (müük)

Seaduse järgi lähevad sõiduki müügi või kinkimise vms puhul kõik kindlustusega seotud õigused ja kohustused üle uuele omanikule.

See tähendab seda, et kaskoleping tuleb lõpetada enne auto müüki, sest muidu saab lepingu lõpetamist ning kindlustusmakse tagastamist taotleda ainult uus omanik.

Kuidas lõpetada?

Kui müügi kuupäev on paigas, siis saada juba varakult meile läbi Ifi e-büroo lõpetamise avaldus, millisest kuupäevast alates soovid lepingu lõpetada.

Tutvu tingimustega!

 1. Kaskokindlustus