Kaskokindlustus ettevõttele

Kindlustage ettevõtte sõiduk mugavalt iseteeninduses.
 
Soovite kindlustust autopargile (5 ja enam autot)?
Võtke ühendust, et saada parimate kaitsetega pakkumine.

Miks just Ifi kaskokindlustus ettevõtte autole?

  • Asendusauto kuni 60 päevaks

    Kui Teie sõidu- või pakiautoga juhtub õnnetus, hüvitame remondi ajal asendusauto rendikulud või alternatiivse transpordi päevaraha.

  • Erilahendus Teie autopargile

    Koostame autopargile kindlustuslahenduse, mis arvestab Teie ettevõtte mitmekülgseid vajadusi.

  • Spetsiaalsed kaitsed vedajatele

    Hüvitame kulutused teelt välja sõitnud veoauto ja bussi teele tagasi toimetamiseks, samuti sõidukile kauba laadimisel tekkinud kahjud.

Ettevõtte autot kaitstes hoiate ühtlasi äritegevust

Teame, et Teile on oluline hoida ettevõte töös ning tagada, et kõik sujuks tõrgeteta. Selle juures mängib olulist rolli ka Teie sõiduk. Kaskokindlustusega saate end tunda kindlamalt, sest oleme Teie kõrval, kui autoga juhtub midagi ootamatut.

Mis liiki sõidukeid saab kindlustada?

Olgu selleks sõiduauto (ka elektriauto), kaubik, haagis, veoauto või buss – meil on neile kaitsed, mida vajate, et hoida Teie äri töös. Tutvuge kasko võimaluste ja kaitsetega ning kindlustage endale muretum homne.

Ega liikluskindlustus ei ununenud?

Kõigil sõidukitel, mida kasutatakse liikluses, peab olema kehtiv liikluskindlustus. Veenduge, et Teie sõiduk on liikluskindlustusega kaitstud.

Liikluskindlustus on kohustuslik vastutuskindlustus, millega korvatakse liiklusõnnetuse korral teistele põhjustatud kahjud. Näiteks kui ettevõtte auto põhjustab õnnetuse, milles saab kahjustada teine sõiduk või kellegi vara (nt teepiire, värav, hoone) või inimene viga, hüvitab kindlustus need kahjud.

Kaitstes oma autot nii kasko- kui ka liikluskindlustusega, kaitsete oma rahalist toimetulekut ootamatute kahjude korral.

Hea teada enne kaskokindlustuse tegemist