Tervisekindlustus - vabatahtlik ravikindlustus tööandjalt töötajale

Soovite teada, kui palju maksab tervisekindlustus Teie ettevõttele?

Saatke kindlustuspäring Vaadake, mida tervisekindlustus hüvitab

Soovitame ettevõtetele tervisekindlustust, sest see:

  • Aitab suurendada töötajate rahulolu ja vähendada tööjõuvoolavust

    Töötajale annab tervisekindlustus võimaluse kasutada tasulisi raviteenuseid väiksema kuluga ja saada kiiremini vajalikku ravi.

  • Annab ettevõttele eelise värbamisel

    Tervis on kalleim vara ja tervisekindlustuse väljatoomine on töötaja jaoks arvestatav eelis. Vabatahtlik ravikindlustus võimaldab kiiremat abi.

  • Annab hea võimaluse töötajate motiveerimiseks ja ettevõtte maine tõstmiseks

    Õnnelik töötaja = head töötulemused, kõrgem motivatsioon ja suuremad saavutused. See kõik on võimalik, kui töötaja tervis on hea.


Tervem töötaja = tugevam ettevõte

Vaadake tervisekindlustuse lühitutvustuse videot. 

Tervisekindlustus (tööandja ravikindlustus) - mis see on?

Ifi tervisekindlustusega ei pea Teie tööandjana meid teavitama töötajate liikumisest, sest meil on võimalus kasutada ühendust MTA töötamise registriga. 

Alates 1. jaanuarist 2018 on tööandjal võimalik ilma täiendavate maksukuludeta panustada töötajate tervise edendamisse kuni 400 € aastas (100 € kvartalis) iga töötaja kohta.

Maksusoodustus kehtib eeldusel, et tööandja on võimaldanud tervisekindlustust kõigile ettevõtte töötajatele.

Tervisekindlustuse võimalikud kindlustuskaitsed ehk miks võiks ettevõte oma töötaja kindlustamisele mõelda?

Tervisekindlustuse paketti valitavad kindlustuskaitsed Kaitse kirjeldus ehk mida hüvitatakse?
e-Doktor
e-Doktori teenust pakub Qvalitas Digikliinik. Digikliiniku kasutamine on lihtne, mugav ja kättesaadav kõigile. Kaugvastuvõtt Digikliinikus on parim võimalus klientidele, kelle tervisemured ei vaja füüsilist visiiti.

Visiiditasu on 19.90 € ja see on täielikult kaetud teie tervisekindlustuse poliisiga.

Digikliinik on avatud E-R kell 8–20.
Nädalavahetustel ja riigipühadel kell 9–16.
Ambulatoorne arstiabi
Ambulatoorse ravi kaitse võimaldab pöörduda tasulisele perearsti või eriarsti konsultatsioonile ilma perearsti saatekirjata. Hüvitatakse arsti külastuse visiiditasu ning meditsiiniliselt näidustatud ning arsti saatekirjaga määratud analüüside, uuringute ja protseduuride tasu. Ambulatoorse ravi kindlustuskaitse hulka kuulub ka päevaravi ning e-Doktor online - teenus.
Töötervishoiukontrollid
Hüvitame seaduse järgselt nõutava ning kindlustusperioodil läbi viidud töötervishoiu- kontrolli kulu. Omavastutust töötervishoiukontrolli kulu hüvitamisel ei ole.
Töötaja tervisetõendid
Hüvitame töötaja tervisetõendi väljastamise kulu, kui töötaja tervisetõendi vajadus tuleneb õigusaktist ja on seotud töötamisega tööandja juures. Omavastutust töötaja tervisetõendi hüvitamisel ei ole.
Profülaktilised terviseuuringud
Võimaldab minna terviseuuringutele ilma arsti saatekirjata (nt silmakompleksuuringud, spordiuuringud või muud tervise analüüsid).
Psühholoogiline ja psühhiaatriline nõustamine ja ravi
Hüvitame psühholoogi või psühhiaatri (sh psühhoterapeudi) ambulatoorse visiidi- ja konsultatsioonitasu, samuti raviga seotud retseptiravimid.
Ambulatoorne taastusravi
Hüvitame arsti määratud ambulatoorsele taastusravile tehtud kulutused, näiteks arsti poolt määratud ravimassaaži, ravivõimlemine, füsioteraapia, osteopaatia.
Haiglaravi
Võimaldab kiirendada haiglaravile pääsemist, kasutades tasulist teenust. Haiglaravi peab olema eelnevalt Ifiga kooskõlastatud.
Vaktsineerimine
Hüvitame vaktsineerimise kulud vastavalt valitud kindlustussummale.

UUS: Valides vaktsineerimise laiendatud kaitse on kindlustuskaitsega hõlmatud ka kulud koroonaviirushaiguse COVID-19
vaktsineerimise teostamiseks.
Retseptiravimid
Hüvitame arsti väljakirjutatud Eestis müüdavate retseptiravimite maksumuse
Hambaravi
Hüvitame hambaravi kulud Eestis järgmistele teenustele: konsultatsioon, raviplaani koostamine, stomatoloogiline ravi (sh hamba väljatõmbamine), suuhügieeniteenused (sh soodapesu, pärlipesu ja hambakivi eemaldamine), stomatoloogiline kirurgia, röntgen, narkoos.

Valides laiendatud hambaravi kaitse hüvitatakse lisaks ka ortodontilise ravi, implantaatide ja proteesimisega seotud kulutused.
Prillid, kontaktläätsed
Hüvitame prillidele või kontaktläätsedele tehtavad kulutused juhul, kui nägemisteravus on muutunud.
Taastusravi haiglas
Hüvitame haiglas osutatava ja arsti määratud haiguse või trauma järgse taastusravi, millega alustatakse 60 päeva jooksul peale haiglaravi lõppemisest. Taastusravi peab olema  eelnevalt kooskõlastatud.
Sünnitusabi
Hüvitame sündiva lapse emale sünnitusega seotud haiglas osutatavate tasuliste teenuste kulu (nt tasuline ämmaemand sünnitusel, tasuline palat).
Sündiva lapse isa saab sünnitusabi kaitset kasutada tasulise perepalati kulude katmiseks.
Veeniravi ja skleroteraapia
Hüvitame visiiditasu ja meditsiiniliselt näidustatud ning arsti saatekirjaga määratud analüüside, uuringute ja protseduuride maksumuse.
Koroonaviiruse (COVID-19)
kaitse
Hüvitame ühekordse hüvitisena poliisil kokkulepitud summa, kui kindlustatu haigestub koroonaviirusesse (COVID-19)  kindlustusperioodil ning vajab kindlustusperioodil koroonaviiruse tõttu ravi haigla intensiivravi osakonnas

Tervisekindlustuse KKK: lugege lisaks

Soovite oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Teie ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Teil aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!

Jätke alloleva lingi kaudu meile oma kontaktid ja me võtame Teiega ise ühendust või helistage 777 1211.