Kindlustuslahendused kontoritele ja büroodele

Olgu väike hubane üheinimesekontor või suur moodne büroohoone - ootamatusi juhtub kõikjal. Aitame leida ettevõtte vajadustele sobiliku kindlustuslahenduse. 

Kas teadsid, et kindlustus on üks võimalus, kuidas ootamatustega tekkinud kulutusi vähendada?

Konsulteeri kindlustusspetsialistiga

Kindlustuses kanname hoolt, et meie kliendid saaksid ootamatuste korral edukalt oma igapäevatööd jätkata ja keskenduda ettevõtte põhitegevusele. Meie aitame hüvitada tulekahju või muu kahjujuhtumi poolt tekitatud kahju ning töötajatele tervishoiukulud.

Õnnetud kokkusattumused ei peaks plaane ja igapäevast äritegevust segama!

Sagedasemad kindlustusjuhtumid kontorites ja büroohoonetes

  • Veekahjud oma kontori- või büroopinnal

    Kontorid ja bürood on kõige sagedamini mõjutatud veekahjustustest, kus toru lekkest või purunemisest saavad kannatada ruumide siseviimistlus või veekahjustuse kontoris olevad seadmed. Keskmiselt ulatub kahju suurus 2 000 €

  • Naabritele tekitatud kahjud

    Veekahjustused ei piirdu sageli ainult varakahjuga. Üle võib saada ujutatud ka naabruses asuvad ruumid ja neis paiknev vara ja seadmed. Keskmised kahjunõuded on 4 000 €

  • Suuri kahjustusi tekitavad tormid ja tulekahjud

    Loodusjõud on kontoritele märkimisväärne kahju. Näiteks pärast tormi sai kahjustada administratiivhoone katus, maksime 45 000 €. Lühise tagajärjel tekkinud tulekahjusi esineb igal aastal keskmiselt kolmel korral.

Mida saavad kontorite üürnikud ja büroohoonete omanikud Ifis kindlustada?

Kontorites ja büroohoonetes võib ette tulla erinevaid ootamatusi - asutuse enda kui klientidega. Mis oleks, kui Sul on rahu ja teadmine, et oled nendeks valmistunud?

Soovid oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Sinu ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Sul aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!