Kaskokindlustus

Pole vahet, millise kaskopaketi valid — Ifi kaskol on kõigis pakettides mitmel kaitsel omavastutus 0 €!

 • Esi- või salongiklaasi parandamine 
 • Kokkupõrge metsloomaga
 • Autoabi 24/7

Miks just Ifi kaskokindlustus?

Kaskokindlustus on autokindlustus, millega hüvitame Sinu sõidukile tekkinud kahju siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus — alates vandalismist, lõpetades võtmete kaotamisega.

 • 4 erinevat kindlustuspaketti

  Saad valida endale sobivaima kaskokindlustuse 4 paketi seast, pidades silmas oma vajadusi ja võimalusi.

 • Omavastutuse suuruse valid Sina

  Saad ise valida omavastutuse suuruse — kas 200 €, 300 € või 400 €. Lisaks on mitmed kindlustuskaitsed omavastutuseta.

 • Õnnetuse korral autoabi 24/7

  Kui Sinu sõidu- või pakiautoga juhtub õnnetus, saad kaskokindlustuse korral kasutada ööpäevaringselt Ifi tasuta autoabi.

Soovid kindlustada oma elektriautot?

Naudi muretumalt keskkonnasõbralikku sõitu — Ifi kasko sisaldab nüüd kõiki olulisi kaitseid elektriautole! Uuri lähemalt ja kindlusta meelerahu.

Leia sobiv kaskokindlustuse pakett

Kindlustuskaitsed Superkasko

Superkasko Extra Superkasko Lux

Superkasko Lux+

Õnnetusjuhtum - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise ettenägematu sündmuse (liiklusõnnetus, loodusõnnetus, sõiduki osade kahjustumine) tagajärjel.
Vargus - hüvitame sõiduki või selle osade varguse või röövimise.
Vandalism - hüvitame kolmandate isikute tahtlikult sõidukile tekitatud kahjud.
Tulekahju - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise tule tõttu, sh kolmandate isikute süütamise, suitsu, tahma või kustutustööde tõttu.

Koguriskikindlustus ei tähenda, et kindlustus kehtiks ilma piiranguteta. Tutvu ka välistustega, milliseid kahjusid ei hüvitata.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Elektriauto — ainult elektri jõul liikuv ehk täiselektriline M1 või N1 kategooria sõiduk.
— Elektriauto varguse, röövimise ja hävinemise korral maksame Sulle täiendavat hüvitist, mille suurus on 15% sõiduki turuväärtusest enne kindlustusjuhtumit.
— Laadimiskaabli ja laadimisseadme kaitse kuni 2000 € ulatuses kehtib varguse või õnnetusest tekkinud kahjustuste puhul.
— Autoabi 24/7 aku tühjenemise korral.
— Kui elektriauto hävineb või saab kahjustada rahe, tuule, tuule murtud või õhku tõstetud esemete või üleujutuse tagajärjel, ei rakendata omavastutust.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Hüvitame loomale (sh metsloomale) otsasõidust või selle vältimisest tekkinud kahjud ilma omavastutuseta.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Klaas parandatakse tingimusel, et kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 2 cm, see ei asu juhi poolel ja parandamisel klaasi soojendust ei rikuta. Muudel juhtudel klaas vahetatakse.


*Erinevalt klaasivahetusest on esi- ja salongiklaasi parandamise omavastutus alati 0 €.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Sõiduki võtmete või pultide kaotamise või hävimise korral hüvitame võtme või puldi vahetamise, vajadusel ümberkodeerimise kulu ilma omavastutuseta, kuid mitte rohkem kui 300 € kindlustusjuhtumi kohta.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Sõidukiga koos on kindlustatud lasteiste, katuseboks, katuseraam ja jalgrattahoidja. Lisaks sõiduki originaalosadele on automaatselt kindlustatud mitte-tootja poolt paigaldatud sõiduki osad kuni 1000 € ulatuses. Näiteks valuveljed, spoilerid, lisatuled, kaitserauad, maalingud jne. Vajadusel saab hüvitislimiiti suurendada.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Kui Sinu sõidu- või pakiautoga midagi juhtub või tühjeneb teel olles Su elektriauto aku, saad kasutada Ifi tasuta autoabi. Abi saamiseks helista Ifi kindlustustelefonil 777 1211.
Teenust saab kasutada ka välismaal hätta sattudes, v.a Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Üks komplekt sõiduki velgi ja rehve, mida hoitakse lukustatud ruumis. Hüvitame varguse korral kokku kuni 5000 €.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Sõiduõpe oma pere liikmele on kaitse sees. Kui plaanid sõidukit kasutada õppesõidukina raha teenimise eesmärgil, siis tuleb see lepingule eraldi märkida.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Kerghaagis on liiklusregistris registreeritud haagis, mille täismass ei ületa 750 kg. Kindlustatud on iga kerghaagis, mis on kindlustusjuhtumi toimumise ajal haagitud kindlustatud sõiduki külge. Kindlustus ei kehti haagises olnud esemete suhtes.

Lisatud Lisatud Lisatud Lisatud

Kaitse hüvitab asendusauto kulu, kui Sinu enda sõiduk on kindlustusjuhtumi tõttu remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest ja see peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Asendusauto asemel on võimalik valida rahaline hüvitis (30 €/päev, Lux+ paketiga 60€/päev) mitte rohkem kui 7 päeva eest.

Lisatud Lisatud Lisatud

Kui liiklusõnnetuse tagajärjel saab juht või kaasreisija püsiva tervisekahjustuse või sureb, maksame ühekordse hüvitise. Kui õnnetuse tagajärjel peab inimene olema haiguslehel vähemalt 7 päeva, maksame päevaraha.

Lisatud Lisatud Lisatud

Juba esindusest välja sõites kahaneb tuttuue auto hind. Selle kaitsega hüvitame sõiduki varguse, röövimise ja hävinemise korral Sulle auto esmamüügihinna turuväärtusest sõltumata.

Lisatud Lisatud Lisatud

Kui sõiduk on varastatud või röövitud või selle taastamine ei ole mõistlik, maksame täiendavat hüvitist, mille suuruseks on 15% sõiduki turuväärtusest vahetult enne kindlustusjuhtumit.

Lisatud Lisatud

Kui Sul juhtub välismaal olles autoga õnnetus, mille tagajärjel ei ole võimalik reisi jätkata, hüvitame sõidukis olevate inimeste täiendavad transpordi- ja majutuskulud sihtkohta või tagasi Eestisse, 1000 € kõigi reisijate peale kokku.

Lisatud Lisatud

Kui Sinu asjad varastatakse lukustatud sõidukist murdvarguse teel, hüvitame varastatud asjade taassoetamise maksumuse kuni 1000 € juhtumi kohta.

Lisatud Lisatud

Hüvitame sõiduki välispeeglite ja nende korpuste remondi või asendamise kulu ilma omavastutuseta.

Lisatud Lisatud

Liisinguväärtuse kindlustus - hüvitame sõiduki liisingu jääkväärtuse, kui sõiduki jääkväärtus ületab turuväärtust.

Liisingumakse kindlustus  maksame hüvitist maksimaalselt 100 päeva eest, mil liisinguvõtja on kindlustusjuhtumi tõttu töövõimetu.

Lisatud

Hüvitame kindlustusjuhtumi tõttu tekkinud õigusabikulu maksimaalselt 1300 € ulatuses iga kindlustusjuhtumi kohta.

Lisatud

Hüvitame sõiduki rendilepingusse märgitud omavastutuse kuni 2000€. 
NB! Rendiauto omavastutuse kindlustuskaitse kehtib väljaspool Eestit.

Lisatud

Hüvitame sõiduki remondi margiesinduses ka siis, kui garantiiaeg on lõppenud.

Lisatud
Arvuta hind ja vormista kasko

Fotode esitamise nõue

Vajadusel võime paluda Sul saata oma sõidukist fotod. Selleks võtame Sinuga ise peale kaskokindlustuse ostu e-kirja teel ühendust. Seejärel ootame 3 tööpäeva jooksul vastuseks samale kirjale sõidukist fotosid, mis on tehtud vastavalt pildistamisjuhendile.

Autode pildistamise juhend

Omavastutus — mis see on?

Loe lähemalt, mis on omavastutus: mida õnnetuse korral maksmisele kuuluv kindlustuse omavastutus Sinu jaoks täpsemalt tähendab, millal see rakendub ning missugustel juhtudel omavastutust tasuma ei pea.

Omavastutus kindlustuses

Kaskokindlustuse KKK

Helista või kirjuta meile

Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee