Kaskokindlustus

Vali oma autole parim kasko

If Superkasko Lux + annab Sulle kõige laiema kaitse garantii

Osta kakso Superkasko Lux+
 1. Eraklient
 2. Kindlustused
 3. Kaskokindlustus

Kaskokindlustusega hüvitame Sinu autole tekkinud kahju siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus: kokkupõrge metsloomaga, teelt väljasõit, võtmete kaotus ja autoabi vajadus.

If Superkasko Lux+ eelised

 • Sulle kehtib Autoabi 24/7

  Ootamatud kahjud; tehnilised rikked, millega liikluses osaleda ei saa ega tohi - tuleme Sulle appi, 24/7.

 • Suur valik kasko 0 € omavastutusega kaitseid

  Metsloomaga kokkupõrge, küljepeegli purunemine, võtmete kadumine ja klaasitäkked - If kasko hüvitab paljud kahjud ilma omavastutuseta

 • Vali omale kasko omavastutuse suurus

  Omavastutuse valid Sina: 100€, 200€ või 300€


Mida If Kaskokindlustuse erinevad paketid katavad?

Superkasko Superkasko Extra Superkasko Lux Superkasko Lux+
Kogurisk (õnnetusjuhtum - osakahju ja täielik hävimine, vargus ja röövimine, vandalism, tulekahju)
 • Õnnetusjuhtum - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise ettenägematu sündmuse tagajärjel – liiklusõnnetus, loodusõnnetus, sõiduki osade kahjustumine.
 • Vargus - hüvitame sõiduki või selle osade varguse või röövimise.
 • Vandalism - hüvitame kolmandate isikute poolt sõidukile tahtlikult tekitatud kahjud.
 • Tulekahju - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise tule tõttu, sh kolmandate isikute poolt süütamise, suitsu, tahma või kustutustööde tõttu.

  Koguriskikindlustus ei tähenda, et kindlustus kehtiks ilma piiranguteta. Tutvu ka välistustega, milliseid kahjusid ei hüvitata.
Loomale (sh metsloomadele) otsasõidust tekkinud kahjud, omavastutus 0 €

Hüvitame loomale (sh metsloomadele) otsasõidust või selle vältimisest tekkinud kahjud ilma omavastutuseta ehk 0€ omavastutusega. 

Klaasikindlustus, klaasitäkked omavastutus 0 €

Klaas parandatakse tingimusel, et kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 2 cm, see ei asu juhi poolel ja parandamisel klaasi soojendust ei rikuta. Muudel juhtudel klaas vahetatakse. Klaasikahjud hüvitame ilma omavastutuseta s.o 0€ omavastutusega.

Võtmete kaotamine või hävimine

Sõiduki võtmete või pultide kaotamise või hävimise korral hüvitame võtme või puldi vahetamise, vajadusel ümberkodeerimise kulu ilma omavastutuseta, kuid mitte rohkem kui 300 eurot kindlustusjuhtumi kohta.

Sõiduki osad

Sõidukiga koos on kindlustatud lasteiste, katuseboks, katuseraam ja jalgrattahoidja. Lisaks sõiduki originaalosadele on automaatselt kindlustatud mitte-tootja poolt paigaldatud sõiduki osad kuni 1000 euro ulatuses. Näiteks valuveljed, spoilerid, lisatuled, kaitserauad, maalingud jne. Vajadusel saab hüvitislimiiti suurendada.

Autoabi 24/7

Kui Sinu sõidu- või pakiautoga midagi juhtub, saad kasutada Ifi tasuta autoabi. Abi saamiseks helista Ifi Kindlustustelefonil 777 1211. Teenust saab kasutada ka välismaal hätta sattudes. Kuid see ei kehti Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Eraldi veljed ja rehvid (hooajavälised)

Üks komplekt sõiduki velge ja rehve, mida hoitakse lukustatud ruumis, hüvitame varguse korral kokku kuni 5000 eurot.

Õppesõidu kaitse

Sõiduõpe oma pere liikmele on kaitse sees. Kui plaanid sõidukit kasutada õppesõidukina raha teenimise eesmärgil, siis tuleb see lepingule eraldi märkida.

Kerghaagise kindlustus

Kerghaagis on liiklusregistris registreeritud haagis, mille täismass ei ületa 750 kg. Kindlustatud on iga kerghaagis, mis on kindlustusjuhtumi toimumise ajal haagitud kindlustatud sõiduki külge. Kindlustus ei kehti haagises olnud asjade suhtes.

Asendusauto või päevaraha

See kaitse hüvitab asendusauto kulu, kui Sinu enda oma on remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest ja see peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Asendusauto asemel on võimalik valida rahaline hüvitis (30 €/päev, Lux+ paketiga 60€/päev) mitte rohkem kui 7 päeva eest.

Sõidukijuhi ja kaasreisijate õnnetusjuhtum 10 000 €

Kui liiklusõnnetuse tagajärjel saab juht või kaasreisija püsiva tervisekahjustuse või sureb, maksame ühekordse hüvitise. Kui õnnetuse tagajärjel peab inimene olema haiguslehel vähemalt 7 päeva, maksame päevaraha.

Uusväärtuse kindlustus

Juba esindusest välja sõites kahaneb tuttuue auto hind. Selle kaitsega hüvitame sõiduki varguse, röövimise ja hävinemise korral Sulle auto esmamüügihinna turuväärtusest sõltumata.

15% lisahüvitis täishävingu korral

Kui sõiduk on varastatud või röövitud või selle taastamine ei ole mõistlik, maksame täiendavat hüvitist, mille suuruseks on 15% sõiduki turuväärtusest vahetult enne kindlustusjuhtumit.

Autoga reisitõrge välismaal (omavastutus 0 €)

Kui Sul juhtub välismaal olles autoga õnnetus, mille tagajärjel ei ole võimalik reisi jätkata, hüvitame sõidukis olevate inimeste täiendavad transpordi- ja majutuskulud sihtkohta või tagasi Eestisse, 1000 eurot kõigi reisijate peale kokku.

Pagasikindlustus (omavastutus 0€)

Kui Sinu asjad lukustatud sõidukist varastatakse murdvarguse teel, hüvitame varastatud asjade taassoetamise maksumuse, kuni 1000 eurot juhtumi kohta.

Välispeeglite kaitse

Hüvitame sõiduki välispeeglite ja nende korpuste remondi või asendamise kulu ilma omavastutuseta.

Liisingukindlustus

Liisinguväärtuse kindlustus - hüvitame sõiduki liisingu jääkväärtuse, kui sõiduki jääkväärtus ületab turuväärtust.

Liisingumakse kindlustus - maksame hüvitist maksimaalselt 100 päeva eest, mil liisinguvõtja on kindlustusjuhtumi tõttu töövõimetu.

Õigusabikulude kindlustus

Hüvitame kindlustusjuhtumi tõttu tekkinud õigusabikulu maksimaalselt 1300 € ulatuses iga kindlustusjuhtumi kohta.

Rendiauto omavastutuse kindlustus

Hüvitame sõiduki rendilepingusse märgitud omavastutuse kuni 2000€. Loe täpsemalt rendiauto omavastutuse kaitsest!

Remont margiesinduses

Hüvitame sõiduki remondi margiesinduses ka siis, kui garantiiaeg on lõppenud.

Kõige laiema kaitse garantii

Kui leiad laiema kindlustuskaitsega kaskokindlustuse 30 päeva jooksul alates kindlustusperioodi algusest, lisame If Superkasko Lux+ paketist puuduvad kaitsed tasuta sinu kindlustuslepingusse või lõpetame sinu soovil kindlustuslepingu ja tagastame tasutud kindlustusmakse täies ulatuses. Täpsemalt loe siit.

Lepingu sõlmimisel oluline info

Kindlustada saad kuni 20-aasta vanuse sõiduauto, pakiauto, veoauto, veduki, haagise, mootorratta, bussi või traktori.

Kaitse kehtib kõikjal Euroopas, v.a Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal. Kehtivuspiirkonda saab ka laiendada.

Fotode esitamise nõue

Ole teadlik, et vajadusel võime paluda Sul saata oma sõidukist fotod. Selleks võtame Sinuga peale kaskokindlustuse ostu ise e-posti teel ühendust ja seejärel ootame sõiduki fotosid vastavalt pildistamisjuhendile vastuseks samale kirjale 3 tööpäeva jooksul. Loe täpsemaid tingimusi fotodele pildistamisjuhendist.

Veel kaskokindlustusest

 1. Eraklient
 2. Kindlustused
 3. Kaskokindlustus