Kindlustuslahendused raamatupidajatele

Pakume kindlustuskaitset juhtudel, kui Teie kliendid või kõrvalised isikud kannavad kahju Teie ettevõtte poolt pakutavate professionaalsete teenuste tõttu.

Kas teadsite, et kindlustus on üks võimalus, kuidas ootamatustega tekkinud kulutusi vähendada?

Konsulteerige kindlustusspetsialistiga

Eksimine on inimlik. Me kõik soovime teha oma tööd  hästi ja saavutada silmapaistvaid tulemusi. Ometi võib vahel juhtuda, et me ei avasta oma viga enne, kui on liiga hilja ja kahju juba tekkinud. Just sellises olukorras ongi kindlustus hea lahendus. 

Varakindlustuse korral hüvitab kindlustus Teie oma varale tekkinud kahju. Vastutuskindlustusega aga Teie tegevuse või tegevusetuse tõttu kellegi teise varale või tervisele tekkinud kahju.

Sagedasemad kindlustusjuhtumid raamatupidamisettevõtetes

  • Raamatupidaja eksimused ja eksimusest tulenev kahju

    Suur töökoormus võib viia eksimuste tekkimiseni. Näiteks kahjud valesti deklareeritud tulust, valearvetusest või mõne dokumendi saatmata jätmisest. Raamatupidamisfirmade keskmised erialase vastutuse kahjud ulatuvad 2 000 - 3 000 €

  • Erialasest eksimusest tekkinud suured kahjud

    Teatud erialased eksimused võivad viia ka suurte kahjudeni. Suurim raamatupidaja erialase vastutuse kahju, mille If on hüvitanud oli enam kui 50 000 €

Kui palju maksab kindlustus raamatupidamisettevõttele? Toome näited:

Mida saab raamatupidamisettevõte Ifis kindlustada?

Raamatupidamises tuleb vahel ette ootamatusi. Mis oleks, kui Teil on rahu ja teadmine, et olete nendeks valmistunud?

Soovite oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Teie ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Teil aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!

Jätke alloleva lingi kaudu meile oma kontaktid ja me võtame Teiega ise ühendust või helistage 777 1211.