Liikluskindlustus ettevõttele - ükskikautodele ja sõidukiparkidele

Kui tegelete veondusega, siis suuremate autoparkide päringuga pöörduge meie poole. Personaalse ärikliendihalduriga saate kõik sõidukikindlustused mugavalt ühest kohast.

  • Personaalsed pakkumised läbi isikliku ärikliendihalduri
  • Tasuta puksiiriabi ettevõtte autole ja kaubikule (n1 kategooria)
  • Liikluskindlustusele lisaks kaskokindlustuse võimalus
Juhtus õnnetus? Teatage kahjust

Liikluskindlustusest

Mis on kohustuslik liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik kindlustus, millega hüvitatakse sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Liikluskindlustust reguleerib liikluskindlustuse seadus.

Uuri, kuidas kontrollida, kas sinu autol on liikluskindlustus ja kaua see kehtib!

If Kindlustuse liikluskindlustuse korral saadame sulle ka meeldetuletuse, kui kindlustus lõppema hakkab - nii saad vältida, et ilma kindlustuseta liiklusesse suundud. 

Liikluskindlustus hakkab lõppema? 

Uue liikluskindlustuse algus saab olla 182 päeva ehk peaaegu 6 kuud tulevikus. 

Kohustusliku liikluskindlustusega hüvitatakse Sinu auto või muu sõidukiga teistele inimestele või nende varale tehtud kahjus
Liikluskindlustus on kohustuslik sõidukikindlustus. Vajadusel saad liikluskindlustuse oma autole või muule sõidukile ka üheks päevaks.

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga 10. sõiduk.

Osta liikluskindlustus

Liikluskindlustuse KKK

Kuidas veenduda liikluskindlustuse kehtivuses? Kuidas saab kindlustuse üheks päevaks? Kõik rohelise kaardi ja kindlustuspoliisi kohta ning palju muud.

Lähemalt liikluskindlustuse, liikluse ja autokindlustuse kohta

Jagame põnevat, kasulikku, humoorikat ja huvitavat lugemist just If liikluskindlustuse uudiste, likkluskindlustuse seaduse ja info kohta. Loe ja uudista lähemalt!

Helista või kirjuta meile

Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee