Liikluskindlustus

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga kümnes sõiduk.

Osta Teata kahjust
 1. Äriklient
 2. Kindlustused
 3. Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik autokindlustus, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud.

 • Liikluskindlustus üheks päevaks

  Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt e-büroos ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda.

 • TASUTA pukseerimisteenus liiklusõnnetuse korral

  Teenus kehtib liikluskindlustuse poliisi omavatele sõidu- või pakiautole ning mootorrattale ja mopeedile EL piires. Pukseerimisteenuse tellimine käib 24/7 mugavalt läbi Kindlustustustelefoni 777 1211.

 • Liiklusõnnetuse korral pöördu Ifi

  Liiklusõnnetuses kannataja või põhjustajana, saad pöörduda otse Ifi. Meie ajame vastaspoole kindlustusega ise asjad korda.


Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal.
Kehtivuspiirkond on Eesti, Euroopa Liit, lisaks Norra, Šveits, Liechtenstein ja Island. Nendes riikides võib liigelda tavalise liikluskindlustuse poliisiga. Kui Sa reisid teistesse riikidesse, tuleb kaasa võtta roheline kaart.

Kasulikku liikluskindlustusest:

Kuidas veenduda liikluskindlustuse kehtivuses? Mil moel saab liikluskindlustust üheks päevaks. Kõik rohelise kaardi kohta ja palju muud.

 1. Äriklient
 2. Kindlustused
 3. Liikluskindlustus