Ettevõtte varakindlustus

Küsi kindlustuslahendust
 1. Äriklient
 2. Kindlustused
 3. Ettevõtte varakindlustus

Ettevõtet ümbritsevad erinevad riskid ning ettevõtjad on valiku ees, missuguseid riske ise maandada ja milliseid kindlustada.

Meil on pikaajaline kindlustuskogemus, me tunneme riske ja oskame aidata neid vältida. Võta meiega ühendust, koos leiame Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse. Oskuslikult valitud kindlustuskaitse ja riskide juhtimine loob eelduse stabiilseks äritegevuseks.

Ifis saad kindlustada kogu vara, mida ettevõtluses kasutatakse: hooneid, rajatisi, siseviimistlust, seadmeid, masinaid, inventari, kaupa, toorainet, hoone välis- ja siseklaase ning reklaame.

Koos kaardistame riskid ja kombineerime just Sinu ettevõttele vajaliku riskide paketi. Kui loetletud riskide kindlustuskaitse ei ole piisav, saab kindlustada oma vara laiendatud kindlustusega, mis sisaldab endas ka juba loetletud riske. 


Loetletud riskid

 • tulekahju
 • torm (tuul üle 18 m/s) ja rahe
 • vandalism
 • röövimine ja murdvargus
 • leke torustikust

Laiendatud kindlustus

Selle kindlustusega on kaitse all enamus äkilised ja ettenägematud riskid, mis võivad ettevõtte varaga juhtuda, s.h juba ka loetletud riskid.

Lisakaitsed

 • Seadme sisemine purunemine - sobib kõikvõimalikele seadmetele ja tehnosüsteemidele.
 • Üleujutus - juhuks, kui üleujutus kahjustab hoonet või vara.
 • Klaasikindlustus - juhuks, kui on soov klaase kindlustada väiksema omavastutusega kui muud vara.

Näited

Üleujutus

Tänava kanalisatsioon ei lase läbi veehulka, mis ootamatu paduvihma ajal maha sajab, vesi tungib hoonesse ja kahjustab laos olevat kaupa ja kontori siseviimistlust. Hüvitame remondikulud ja kahjustunud kauba.

Leke torustikust

Soojaveetoru puruneb tehnoruumis ja ujutab üle terve esimese ja keldri korruse, kahjustada saavad kõik seadmed ja laos olevad paberitooted, paberiladu. Hüvitame kahjustunud seadmed ja kauba.

Vandalism

Tundmatu sõiduk rammib hoone seina ja põgeneb, süüdlast tabada ei õnnestu. Hüvitame seina taastamise kulud.

Laiendatud kindlustus

Oma töötaja riivab tõstukiga lao ust, ehmudes pidurdab ja kaup laadurilt kukub maha. Hüvitame uue ukse ja kahjustunud kauba.

Seadme sisemine purunemine

Konveieri mootori laager on ebakvaliteetne ning puruneb. Seetõttu kiilub konveieri lint kinni ja läheb katki. If ei hüvita laagri asendamise kulu. Hüvitame mootori teiste osade ja konveieri lindi kahju.

Tutvu tingimustega!

Spetsialist aitab leida õige lahenduse

Võta meiega ühendust

 1. Äriklient
 2. Kindlustused
 3. Ettevõtte varakindlustus