Liikluskindlustus - Eestis kohustuslik kindlustus sõidukile

 • TASUTA puksiirabi õnnetuse korral
 • Kindlustus alates ühest (1) päevast
 • Mugav vormistus ja kahjukäsitlus õnnetuse korral
Juhtus õnnetus? Teata kahjust

Miks valida oma autole If Liikluskindlustus?

 • Liikluskindlustuse eest saab tasuda ka osamaksetega

  Vajadusel saad aastase liikluskindlustuse poliisi eest tasuda ka osade kaupa, näiteks poolaasta- kvartali või kuumaksetega.

 • Liikluskindlustus vajadusel ka üheks (1) päevaks

  Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt iseteeninduses ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda.

 • Tasuta pukseerimisteenus liiklusõnnetuse korral

  Teenus kehtib liikluskindlustuse poliisi omavatele sõidu- või pakiautole ning mootorrattale ja mopeedile EL piires. Pukseerimisteenuse tellimine käib 24/7 mugavalt läbi Kindlustustustelefoni 777 1211.

Liikluskindlustusest

Mis on kohustuslik liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik kindlustus, millega hüvitatakse sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Liikluskindlustust reguleerib liikluskindlustuse seadus.

Uuri, kuidas kontrollida, kas sinu autol on liikluskindlustus ja kaua see kehtib!

If Kindlustuse liikluskindlustuse korral saadame sulle ka meeldetuletuse, kui kindlustus lõppema hakkab - nii saad vältida, et ilma kindlustuseta liiklusesse suundud. 

Liikluskindlustus hakkab lõppema? 

Uue liikluskindlustuse algus saab olla 182 päeva ehk peaaegu 6 kuud tulevikus. 

Kohustusliku liikluskindlustusega hüvitatakse Sinu auto või muu sõidukiga teistele inimestele või nende varale tehtud kahjus
Liikluskindlustus on kohustuslik sõidukikindlustus. Vajadusel saad liikluskindlustuse oma autole või muule sõidukile ka üheks päevaks.

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga 10. sõiduk.

Osta liikluskindlustus

Liikluskindlustuse KKK

Kuidas veenduda liikluskindlustuse kehtivuses? Kuidas saab kindlustuse üheks päevaks? Kõik rohelise kaardi ja kindlustuspoliisi kohta ning palju muud.

Tutvu ka meie teiste kindlustustega