Liikluskindlustus - Eestis kohustuslik kindlustus sõidukile

 • TASUTA puksiirabi õnnetuse korral
 • Kindlustus alates ühest (1) päevast
 • mugav vormistus ja kahjukäsitlus õnnetuse korral
Osta liikluskindlustus Liikluskindlustuse kalkulaator Juhtus õnnetus? Teata kahjust

Miks valida oma autole If Liikluskindlustus?

 • Liikluskindlustus vajadusel ka üheks (1) päevaks

  Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt iseteeninduses ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda.

 • TASUTA pukseerimisteenus liiklusõnnetuse korral

  Teenus kehtib liikluskindlustuse poliisi omavatele sõidu- või pakiautole ning mootorrattale ja mopeedile EL piires. Pukseerimisteenuse tellimine käib 24/7 mugavalt läbi Kindlustustustelefoni 777 1211.

 • Liiklusõnnetuse korral pöördu Ifi - Liikluskindlustusel mugav ja sujuv kahjukäsitlus

  Liiklusõnnetuses kannataja või põhjustajana, saad pöörduda otse Ifi. Meie ajame vastaspoole kindlustusega ise asjad korda - Sinu jaoks mugavalt ja kiirelt!


Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus Sinu sõidukile

Mis on kohustuslik Liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik auto- ja sõidukikindlustus, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Liikluskindlustust reguleerib liikluskindlustuseseadus.

Uuri, kuidas kontrollida, kas Sinu autol on liikluskindlustus ja kaua see kehtib!

If Kindlustuse liikluskindlustuse korral saadame Sulle ka meeldetuletuse, kui kindlustus lõppema hakkab - nii saad vältida, et ilma kindlustuseta liiklusesse suudud. 

Liikluskindlustus hakkab lõppema? 

Uue liikluskindlustuse algus saab olla isegi 182 päeva ehk peaaegu 6 kuud tulevikus. 

Kohustusliku liikluskindlustusega hüvitatakse Sinu auto või muu sõidukiga teistele inimestele või nende varale tehtud kahjus
Liikluskindlustus on Sinu kohustus. Vajadusel saad liikluskindlustuse oma autole või muule sõidukile ka üheks päevaks

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga 10. sõiduk

Liikluskindlustuse KKK

Kuidas veenduda liikluskindlustuse kehtivuses? Mil moel saab kindlustust üheks päevaks. Kõik rohelise kaardi ja kindlustuspoliisi kohta ning palju muud.

Lähemalt liikluskindlustuse, liikluse ja autokindlustuse kohta

Jagame põnevat, kasulikku, humoorikat ja huvitavat lugemist just If liikluskindlustuse uudiste, likkluskindlustuse seaduse ja info kohta. Loe ja uudista lähemalt!

Helista või kirjuta meile

Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee