Liikluskindlustus

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga kümnes sõiduk.

 1. Eraklient
 2. Kindlustused
 3. Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik autokindlustus, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud.


 • Liikluskindlustus üheks päevaks

  Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt e-büroos ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda.

 • Oleme Sinu jaoks olemas 24/7

  Kui soovid kindlustust või avarii korral abi, vastame Su kõnedele ööpäevaringselt Kindlustustelefonil +372 777 1211.

 • Liiklusõnnetuse korral pöördu Ifi

  Liiklusõnnetuses kannataja või põhjustajana, saad pöörduda otse Ifi. Meie ajame vastaspoole kindlustusega ise asjad korda.


Kasulikku liikluskindlustusest:


Kui Sa ei ole kindel, kas Sul on juba kehtiv liikluskindlustuse või kaskokindlustuse leping, siis selle kontrollimiseks on mitmeid variante.

Liikluskindlustuse pakkujat valides tuleks pöörata tähelepanu kogu paketile ehk mida kindlustusandja lisaks pakub ja kui kiiresti ja sujuvalt toimib kahjukäsitlus.

Millal vajad liikluskindlustuse poliisi ja millal rohelist kaarti?

Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal.

Kehtivuspiirkond on Eesti, Euroopa Liit, lisaks Norra, Šveits, Liechtenstein ja Island. Nendes riikides võib liigelda tavalise liikluskindlustuse poliisiga. Kui Sa reisid teistesse riikidesse, tuleb kaasa võtta roheline kaart.

 1. Eraklient
 2. Kindlustused
 3. Liikluskindlustus