Aprillis anname õnnetusjuhtumikindlustusega tasuta kaasa spordiõnnetuste kaitse

Kui oled aktiivse eluviisiga, tasub Ifis nüüd sõlmida õnnetusjuhtumikindlustus, sest aprilli lõpuni anname uue õnnetusjuhtumikindlustuse lepinguga tasuta kaasa spordiga seotud õnnetuste kaitse.

Kui Sul on õnnetusjuhtumikindlustus koos spordiõnnetuste kaitsega, võid kindel olla, et kui sporti tehes peakski midagi juhtuma, aitab saadav hüvitis õnnetusest valutumalt üle saada. Niisama tavaline nagu on jalgpalli mängimine, rattaga sõitmine või rulluisutamine, on paraku ka sellega kaasnevad õnnetused – luumurrud, nihestused või põrutused – mis vajavad raviks aega ja pahatihti võivad Sind ka töökohustuste täitmisest eemale hoida. Ära riski sellega, et Sinu sissetulekud vigastusest paranemisel vähenevad või Sa ei saa endale lubada vajalikku taastusravi.

Spordiga seotud õnnetuste kaitsega oled kindlustatud ka siis, kui Sinu spordiala on keskmisest ohtlikum või käid võistlemas. Kaitse on vajalik ka spordiga tegelevatele kooliealistele lastele, kellele ilma selleta spordiõnnetuste kaitse ei laiene.

Kampaania kestab 13.04 - 30.04.2018 uutele õnnetusjuhtumikindlustuse lepingutele. See tähendab, et kindlustusvõtja pole viimase 12 kuu jooksul õnnetusjuhtumikindlustust Ifis sõlminud.

Küsi pakkumist ja loe kampaania kohta lähemalt: www.if.ee/spordi-terviseks