Oleme toeks

Me kõik vajame kindlustunnet.
Seepärast toetame ennekõike neid ettevõtmisi ja organisatsioone, mis abistavad igapäevaselt teisi ning hoolitsevad meie turvalisuse eest.

Toetades organisatsioone, mis abistavad teisi, saame teha veelgi rohkem head. Turvalisus on meie südameasi – nii inimeste kui ka loomade turvalisus. Soovime kaitsta koduloomi, aga ka metsloomi, keda hukkub kahjuks meie teedel igal aastal väga suurel hulgal. Hindame alati kõrgelt häid inimesi ja nende ettevõtmisi, mis aitavad muuta meie ühiskonda hoolivamaks ja turvalisemaks.

Varjupaikade MTÜ

Varjupaikade MTÜ aitab kodu kaotanud lemmikloomi, pakkudes neile hoolitsust ja peavarju ning otsides lemmikloomadele uusi vastutustundlikke kodusid.

Kui soovid tutvuda varjupaikade igapäevaste tegevustega või tahad neid lisaks toetada, uuri täpsemalt nende kodulehelt.

Varjupaikade MTÜ

Reflektorid metsloomade kaitseks

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga oleme alates 2020. aastast uurinud Eesti maanteedel seda, kas ja kuidas mõjutaksid valgustõkke reflektorid metsloomadega juhtuvaid liiklusõnnetusi. Juba täna näeme, et reflektorite abil oleks võimalik päästa tuhandete loomade elu, vältida paljusid inimvigastusi, emotsionaalseid traumasid ja sõidukite remonte.

Loe selle kohta lähemalt

Teised toetustegevused

Oleme eri aastatel toetanud mitmesuguseid ettevõtmisi. Mõned näited on Vähiravifond „Kingitud elu“, SA Kiusamisvaba Kool, Eesti Abipolitseinike Kogu, Päästeliit ja teised.
Anname endast parima, et aidata neid, kes igapäevaselt aitavad teisi.