If läheb üle sularahavabadele büroodele

Alates 1. detsembrist 2018 läheb If Kindlustus üle sularahavabadele büroodele, et muuta klientidele arveldamist lihtsamaks ja turvalisemaks.

If Kindlustusel on Eestis avatud kuus bürood ning enamikes neist arveldavad kliendid üha vähem sularahas.
Ifi Balti tugiteenuste osakonna juhi Kadri Haufe sõnul on sularahavabadele büroodele üleminek loomulik areng, sest tänane ühiskond ja inimeste harjumused on muutunud. „Kümme aastat tagasi oli sularahas maksmine üsna levinud. Oleme analüüsinud oma klientide makseharjumusi ja praegu tehakse Ifis veel vaid 1% maksetest sularahas," ütles Haufe.

Soovime kliente julgustada tasuma järgmaksete eest e-arve püsimakselepinguga, Ifi e-büroos või pangaülekandega mugavalt endale sobival ajal ja kohas. Nii ei pea klient büroosse kohale tulema ja saab kokku hoida oma väärtuslikku aega. Samuti säilib büroos võimalus tasuda pangakaardiga. Kõikides büroodes on võimalik kasutada ka iseteeninduse arvutit.

„Sularaha käitlemisega kaasnevad ranged turvanõuded, seega muutub arveldamine lihtsamaks ja turvalisemaks ning Ifi protsessid tõhusamaks. Sellist praktikat kasutatakse üha enam ka paljudes Euroopa riikides," lisas Haufe.

Kui kliendil ei ole pangakontot või Eestis aktsepteeritavat pangakaarti, siis on võimalus kindlustuse eest tasuda pangakontorites või Omniva postkontorites.