If Kindlustus tõi koostöös Tallinkiga turule laevapiletikindlustuse​

Alates maikuust on Tallinki reisijatel võimalik laevapiletile lisada ka piletikindlustus, mis korvab pileti hinna reisi ära jäämisel ettenägematutel asjaoludel. ​​

Piletikindlustuse saab osta Tallinki online-broneerimissüsteemist ning ära jäänud reisi piletikulu hüvitab If Kindlustus. Eestis on selline kindlustuslahendus laevapiletitele uudne ja see peaks andma reisijatele julguse pilet oluliselt varem broneerida ja välja osta, kuna reisi eel ootamatute takistuste ilmnedes hüvitatakse pileti maksumus.

Tallinki piletikindlustuse ostjale tagastatakse pileti eest tasutud summa, kui reisija ise või tema kaasreisija peaks enne reisi haigestuma ning reisile minna ei saa. Samuti kehtib piletikindlustus sõidukipiletitele, kui sõidukiga peaks enne reisi õnnetus juhtuma, mis reisile minemist takistab. Kõik kindlustusjuhtumina käsitletavad olukorrad on nimetatud piletikindlustuse tingimustes ning need leiab Tallinki kodulehelt.

​Tallinki piletikindlustus on mõeldud pileti tühistamiseks ettenägematute asjaolude puhul enne reisi ning kindlustussumma ühe kindlustatu kohta on kuni 250 eurot.