If Plus – uus ja ainulaadne kliendiprogramm Eesti kindlustusturul

Aprilli lõpus tuli If turule erakliendi boonusprogrammiga If Plus, millega on Ifi klientidel võimalik teenida Ifis kindlustades erinevaid boonuseid. If Eesti müügidirektor Artur Praun räägib programmist lähemalt.

Mis muutub Ifi kliendile seoses If Plusiga?

Tegemist on uue lähenemisega kogu Eesti kindlustusturul, sest sellisel kujul kliendi lojaalsust väärtustavat boonusprogrammi pakume ainsana. Kliendi jaoks tähendab see eelkõige võimalust saada rohkem kindlustuskaitseid soodsama hinnaga.

Mis ajendas If Plusi looma?

Meid ajendas soov pakkuda Ifi klientidele rohkem kindlustunnet ja teistest eristuvat kindlustuslahendust. If Plusi loogika on iseenesest väga lihtne: mida rohkem kindlustusi Sul Ifis on, seda väiksem on kindlustuse hind ja omavastutus ning seda laiem on kindlustuskaitse. Sellega tekib kliendile kolmekordne kasu.

Teine eesmärk on tagada, et kliendile oleks hinna kujunemist võimalikult lihtne mõista. See tähendab, et igaühele oleks arusaadav, milliseid ja kui suuri soodustusi on tal Ifist kindlustust ostes võimalik saada.

Soodsam hind, väiksem omavastutus, boonuskaitsed – miks just sellised boonused?

Me lähtusime eelkõige oma klientide soovist. Viisime If Plusi väljatöötamise käigus klientide seas läbi mitmeid uuringuid ja küsisime, mida peetakse kindlustades kõige olulisemaks. Ülekaalukalt jäi kõlama soov tunda rohkem kindlustunnet ehk saada rohkem kindlustuskaitseid. If Plusiga seda pakumegi. Näiteks kaskokindlustusega saab boonusena kaasa õnnetusjuhtumikindlustuse kõigile kaassõitjatele ning kodukindlustusele lisame juurde kahjuennetava abi olukorraks, kui kindlustatud objekt võib saada kahjustada. Uudne on kindlasti ka piletikindlustus, mis aitab juhul, kui õnnetusjuhtumi tõttu jääb mõnele üritusele minemata.

Kui paljud Ifi kliendid saavad If Plusi boonustest osa?

Programmi tehes võtsime eesmärgiks, et võimalikult paljud erakliendid saaksid If Plusi boonustest osa. Hea meel on selle üle, et see õnnestus: suurem osa Ifi eraklientidest ehk ligi 100 000 inimest on vähemalt esimesel If Plus tasemel ja saavad seega boonuseid.

If Plusi kohta saad lugeda lähemalt aadressilt plus.if.ee. Enda If Plus taset saad vaadata Ifi e-büroost.