Nutiseadme kindlustamine kogub populaarsust

Ifis saab nüüd kindlustada mobiiltelefone ja tahvelarvuteid.

Seade peab olema soetatud kuni 14 päeva tagasi ning kindlustuse saab sõlmida 24 kuuks.

Kaitse on ootamatu hävimise ja purunemise ning murdvarguse ja röövimise vastu, kehtib kogu maailmas.

Loe edasi ja saada sooviavaldus

If Kindlustus on juba kaks aastat koostöös Tele2 ja Elisaga pakkunud uutele mobiiliseadmetele kindlustust, mis kehtib uue mobiiltelefoni või tahvelarvutiga toimunud ootamatu õnnetuse või varguse korral kogu maailmas.

Seadmekindlustuse kaasamüügi edu uutele mobiilidele ja tahvelarvutitele näitab, et kliendid tunnetavad selle järgi suurt vajadust. Kellel meist ei oleks mobiil mõnikord ootamatult käest kukkunud ja ekraanivahetust vajanud? Samuti hindavad mobiilioperaatorid, et lisateenus pakub klientidele suuremat lisaväärtust ja meelerahu.

Levinuimad nutiseadmete kahjud on kukkumised ja nendest tingitud ekraani vigastused. Seadme remont võib maksta juba pool seadme ostuhinnast. Kindlustuskaitse all on seadme kukkumine, purunemine, veekahjud ning ka vargus. Igale mobiiltelefonile pakuvad Elisa ja Tele2 telefoni väärtuse järgi erinevat kindlustusmakset ja sellest sõltub ka omavastutuse suurus.

Näiteks, soetades 250-eurose mobiiltelefoni, jääb kindlustusmakse 3-4 euro vahele kuus. Kahju korral jääb omavastutuse suurus 40-45 euro juurde ning varguse või purunemise korral seade kas parandatakse või asendatakse samaväärsega. Kogu seadmekindlustuse kahjukäsitlus käib läbi mobiilioperaatorite, et tagada kiire ja asjalik kahjukäsitlus oma ala spetsialistide poolt.

Siinkohal on aga hea meelde tuletada, et oluline on oma vara hoolikalt hoida.

Kindlustus hüvitab küll näiteks hooletult käest libisenud mobiili remondikulud, kuid ei kata juhtumeid, kui mobiil jäetakse järelevalveta kohta, kust see kergelt varastatakse või näiteks ununeb telefon vihmasaju ajal vihma kätte.

Statistika näitab, et paljud inimesed peavad oma mobiiltelefoni kahe aasta tagant välja vahetama, sest see on varastatud või katki läinud. Kuna järjest enam soetatakse ka kalleid nutitelefone, siis nende varastamise või purunemise korral võib kahju ulatuda keskmise kuupalgani. Sel juhul aitabki kindlustus ootamatute rahaliste väljaminekutega kergemini toime tulla.

Loe lähemalt: