If lõi fondi vabatahtlike päästjate ja abipolitseinike toetamiseks

If kindlustus kutsus ellu enda iga-aastasel vabatahtlike tunnustusüritusel „Otsime sangareid“ Ifi Turvafondi, millega toetatakse vabatahtlikke päästjaid ja abipolitseinikke.

„Eestis on üle 3500 vabatahtliku päästja ja 1000 abipolitseiniku, kes käivad aktiivselt enda päevatöö kõrvalt vabatahtlikuna korda tagamas, inimesi päästmas või tulega võitlemas. Need inimesed annavad suure panuse sellesse, et elu meie ümber oleks turvaline,“ rääkis If Kindlustuse juhatuse liige Artur Praun.

„Otsustasime kutsuda ellu Ifi Turvafondi, et panustada omalt poolt sellesse, et Eesti oleks jätkuvalt turvaline ja et vabatahtlikel oleks vahendeid ja võimalusi teisi aidata. Selleks paigutame käesoleva aasta algusest iga Ifis tehtud õnnetusjuhtumikindlustuse poliisi pealt 50 senti Ifi Turvafondi, et koguda vahendeid Eesti Abipolitseinike Kogu ja Päästeliidu toetuseks,“ ütles Praun.

Aasta lõpuks peaks tema sõnul fondi kogunema vägagi arvestatav summa, mis antakse üle Eesti Abipolitseinike Kogule ja Päästeliidule, et sellega toetada vabatahtlikke ja suurendada turvalisust ühiskonnas.

Vabatahtlike toetamisega tegi If algust möödunud jõuludel, mil kindlustusselts aitas päästjatele soetada led-valgustusega soojasid mütse ning abipolitseinikele sooja pesu patrullimiseks.