Ifi õnnetusjuhtumikindlustusega saab kaasa ka spordiõnnetuste kaitse

Õnnetusjuhtumikindlustust saab nüüd sõlmida ka Ifi e-büroos. Selle puhul anname sealt ostes hinna sees kaasa ka spordiõnnetuste kaitse. Nii saad minna kevadele ja suvele vastu muretult!

Arvuta hind

Kui oled aktiivse eluviisiga ja harrastad sporti, on hea mõte sõlmida õnnetusjuhtumikindlustus Ifi e-büroos. Lisaks sellele, et e-büroos kindlustamine on lihtne ja mugav, saab just sealt ostes kaasa ka spordiga seotud õnnetuste kaitse. Kui Sul on õnnetusjuhtumikindlustus koos spordiõnnetuste kaitsega, võid kindel olla, et kui sporti tehes peakski midagi juhtuma, aitab saadav hüvitis õnnetusest valutumalt üle saada.

Niisama tavaline nagu on jalgpalli mängimine, rattaga sõitmine või rulluisutamine, on paraku ka sellega kaasnevad õnnetused – luumurrud, nihestused või põrutused – mis vajavad raviks aega ja pahatihti võivad Sind ka töökohustuste täitmisest eemale hoida. Ära riski sellega, et Sinu sissetulekud vigastusest paranemisel vähenevad või Sa ei saa endale lubada vajalikku taastusravi.

Täiskasvanule on spordiga seotud õnnetuste kaitse oluline, kui tegeletav spordiala on keskmisest ohtlikum või käiakse (harrastus)võistlustel. Lastele on spordiõnnetuste lisakaitse vajalik sõltumata spordialast ja selle ohtlikkusest.