Ifi kasko autoabi 24/7

Ootamatute kahjujuhtumite ja rikete korral, millega ei tohi liikluses osaleda, aitab Sind 24/7 Ifi kaskokindlustuse autoabi. 

If Kindlustuse 24/7 autoabi

Ööpäevaringne autoabiteenus on Sulle abiks ootamatult tekkinud kahjujuhtumite korral ja sõidu ajal ilmnenud selliste rikete puhul, millega ei tohi liikluses osaleda.

Millistele sõidukitele autoabi osutatakse?

24/7 autoabi saavad kasutada sõidu- ja pakiautod, millel on Ifi kaskokindlustus.

Kuidas tellida Ifi kasko autoabi?

Autoabi tellimiseks või mure lahendamiseks helista Ifi kindlustustelefonil +372 777 1211, sest ainult nii saame hüvitada Sulle autoabiteenuse kasutamise.

Millistel juhtudel 24/7 autoabi Sind aitab?

Ifi kindlustustelefonil nõustame ja aitame Sind 24/7, s.h pakume abi liiklusõnnetusega seotud dokumentide vormistamisel.

Autoabi tuleb appi 

  • Kui sõidukil tekib ootamatult tehniline rike (nt tühi aku, katkine rehv, vale kütus, kütus saab otsa, võtmed kaovad). Saadame Sulle abi ja aitame Sul automure lahendada.
  • Pukseerime rikkega sõiduki Sinu soovitud sihtkohta Eesti piires ning transpordime autojuhi koos kuni 10 kaassõitjaga ühte soovitud sihtkohta Mandri-Eesti piires.
  • Aitame tõmmata sõiduki välja lumest, liivast või mudast.
  • Kui sõidad autoga teelt välja libeduse tõttu või metsloomaga kokkupõrke vältimiseks, aitame auto tagasi teele ja pukseerime, kuhu vaja.
Ifi autoabi on kaskoga käepärast 24/7 ja tuleb appi, kui juhtub õnnetus, tehniline rike või juhtud teelt välja sõitma.

Ifi kaskokindlustusel on alates Superkasko Ekstra paketist ka asendusauto kaitse, mis hüvitab asendusauto kulu, kui Sinu enda auto on remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest ja see peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Asendusauto asemel on võimalik valida rahaline hüvitis (30 €/päev, Lux+ paketiga 60€/päev) mitte rohkem kui 7 päeva eest. Vaata lähemalt Ifi kaskokindlustuse kaitseid.

Kas autoabi kehtib ka välismaal?

Eestist väljas (v.a Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas) kehtivad järgmised kaitsed:

  • nõustame ja korraldame Sulle abi telefoni teel; 
  • kui sõidukil tekib ootamatult tehniline rike (nt tühi aku, katkine rehv, vale kütus, kütuse saab otsa, võtmed on kadunud), saadame Sulle abi ja aitame probleemi kõrvalda;
  • rikke kõrvaldamiseks pukseerime auto Ifi poolt heaks kiidetud töökotta sama riigi piires, kus kindlustusjuhtum toimus.

Pane tähele!

Autoabiteenusega ei hüvitata kulutusi sõiduki tarvikute, varuosade, asendusvõtmete või pultide, kütuse, õli või muude vedelike soetamiseks. Samuti ei hüvitata telefonikulusid, parkimistasusid ega takso või muu transpordivahendi kasutamise kulusid.