If Kasko Autoabi 24/7

If Kindlustuse kaskokindlustusega kehtib Sulle 24/7 autoabi teenus ootamatute kahjujuhtumite ning rikete korral, millega ei tohi liikluses osaleda. 

Telli autoabi Uuri If Kaskokindlustuse kohta

Autoabi 24/7 teenus on Sulle abiks ootamatult tekkinud kahjujuhtumite ja nende rikete puhul, mille korral ei tohi liikluses osaleda

Millistele sõidukitele kaskokindlustuse autoabi kehtib?

Autoabi kindlustus kehtib ainult sõidu- ja pakiautodele.

Kuidas If Kasko Autoabi tellida?

Autoabi tellimiseks või mure lahendamiseks helista Ifi Kindlustustelefonil +372 777 1211, sest ainult nii saame hüvitada Sulle autoabiteenuse kasutamise.

Millistel juhtudel autoabi Sind aitab?

If Kindlustustelefonil nõustame ja aitame Sind 24/7 telefoni teel, s.h pakume abi liiklusõnnetusega seotud dokumentide vormistamisel.

Autoabi tuleb appi: 

  • kui sõidukil tekib ootamatult tehniline rike (nt tühi aku, katkine rehv, vale kütus, kütuse otsasaamine, võtmete kaotamine), saadame Sulle abi ja aitame Sul automure lahendada.
  • Pukseerime rikkega sõiduki Sinu poolt soovitud sihtkohta Eesti piires ning transpordime autojuhi koos kuni 10 kaassõitjaga ühte soovitud sihtkohta Mandri-Eesti piires.
  • Aitame tõmmata sõiduki välja lumest, liivast või mudast.
  • Kui sõidad autoga teelt välja libeduse tõttu või metsloomaga kokkupõrke vältimiseks, aitame auto tagasi teele ja pukseerime, kuhu vaja.

If Kaskokindlustusel on alates Superkasko Ekstra paketist ka Asendusauto kaitse, mis hüvitab asendusauto kulu, kui Sinu enda auto on remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest ja see peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Asendusauto asemel on võimalik valida rahaline hüvitis (30 €/päev, Lux+ paketiga 60€/päev) mitte rohkem kui 7 päeva eest. Vaata lähemalt If Kaskokindlustuse kaitseid.

Kas autoabi kehtib ka välismaal?

Eestist väljas (v.a Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas) kehtivad järgmised kaitsed:

  • Nõustame ja korraldame Sulle abi telefoni teel; 
  • Kui sõidukil tekib ootamatult tehniline rike (nt tühi aku, katkine rehv, vale kütus, kütuse otsasaamine, võtmete kaotamine), saadame Sulle abi ja aitame probleemi kõrvalda. 
  • Rikke kõrvaldamiseks pukseerime auto Ifi poolt heaks kiidetud töökotta sama riigi piires, kus kindlustusjuhtum toimus.

Pane tähele!

Autoabiteenusega me ei hüvita kulutusi sõiduki tarvikute, varuosade, asendusvõtmete või pultide, kütuse, õli või muude vedelike soetamiseks. Samuti ei hüvita me telefonikulusid, parkimistasusid ega takso või muu transpordivahendi kasutamise kulusid.