Ifi Turvafondi 4000 eurose toetuse saab Türi-Alliku lasteaed

Maikuus alanud turvafondi kampaania Facebooki keskkonnas on selleks korraks lõppenud ning 4000 eurose toetuse saab endale Türi-Alliku lasteaed. Võidetud toetussumma eest ehitatakse jõe äärde uus piirdetara ning muudetakse turvalisemaks mänguala.

Kokku esitati laste turvalisuse tõstmiseks 83 taotlust, neist 20 pääses finaali lõpphääletusele ning hääli sai anda kuni tänaseni. Hääletus oli väga pingeline ning selle lõppedes oli Türi-Alliku lasteaial 3738 ning Luke küla mänguväljakul 3725 häält.

Türi-Alliku lasteaed soovib toetussumma eest rajada Pärnu jõe kaldale piirdetara, et lapsed omapäi jõeäärde ei satuks. Samuti soovivad nad laste mänguala turvalisemaks muuta.

If Kindlustuse kommunikatsioonijuhi Rain Porsa sõnul laekus tänavu rekordarv taotlusi ning see näitab, et meil on laste turvalisuse kohapealt veel palju ära teha. „Laste turvalisus on meid kõiki puudutav teema ning sellesse panustamine meie südameasi. Turvafondi kampaania eesmärk oli panna inimesi enda ümber märkama vajakajäämisi, mis puudutavad meie kõige väiksemaid. Kena on näha, et inimesed hoolivad ning jätkame kindlasti sarnaste aktsioonide korraldamist ja loodame, et ka teised ettevõtted ulatavad õiges kohas üha pikema abikäe,“ lisas Porss.

2006. aastal loodud ning tänavu kümne aastaseks saanud Ifi Turvafondi saab taotlusi saata aastaringselt, kuid viiendat aastat järjest selgitasime parima projekti Facebooki keskkonnas, kus toetushääle oma lemmikprojektile sai anda igaüks.

If toetab Turvafondiga näiteks laste mänguväljakute turvalisemaks muutmist, tulekahjusignalisatsiooni paigaldamist, aga ka turva- ja ohutusvahendite (helkurvestid, vetelpäästevahendid, jalgrattakiivrid jmt) soetamist.

Möödunud aastal võitis Facebooki kampaania Põltsamaa Tammetõruke, kes sai lasteaia territooriumile uue aia. Ülemöödunud aastal võitis Turvafondi toetuse Põltsamaa lasteaed Mari, kes võidetud toetussumma eest ehitas uue piirdeaia. Kolm aastat tagasi võitis Pärnu lasteaed Pillerpall, kes saadud toetuse panustas samuti piirdeaia rajamisele. Neli aastat tagasi hääletasid Facebooki kasutajad võidu vääriliseks Pärnu lasteaia Trall hoovi korrastamise ning turvalisemaks muutmise projekti.

Ifi Turvafond tänab kõiki taotlejaid, hääletajaid ning kaasaelajaid ja soovib kõigile ilusat lastekaitsepäeva!