Norra keele oskusega spetsialist

Kui Sa tahad, et Sul oleks #normaalnetöö,
siis tule liitu Ifiga!

If P&C Insurance Ltd (publ) Eesti filiaal otsib asjalikku

norra keele oskusega spetsialisti

 

Ifis ootab Sind tähendusrikas töö Põhjamaade hoolivaimas kindlustusfirmas! Meile on väga oluline töö- ja eraelu tasakaal, seetõttu pakume 7-päevast talvepuhkust, spordikompensatsiooni ning tervisekindlustust. Tööd saad teha osaliselt kodus ja meie kontoris Ülemiste Citys. Kodukontori sisseseadmisel oleme abiks finantsiliselt ning haigestumise korral maksame hüvitist esimesest päevast alates.

Tasu tehtud töö eest on alates 1600 eurot ning kord aastas osaled Ifi aastaboonuse programmis.

Sinu tööpäeva sisustab kindlustusdokumentide ja kliendiandmete käsitlemine erinevates klienditeeninduse etappides. Kindlustustoe spetsialistina panustad klientide turvalisema elu loomisesse!

Ootame, et Sul on huvi ühe Põhjamaade suurima kindlustusettevõtte toimetuste vastu, valdad norra ning suhtlustasandil ka inglise keelt. Meie uus kolleeg on oma töös täpne, kliendikeskse suhtumisega ning hindab kõrgelt meeskonnatööd. Samuti ootame, et tunned end mugavalt erinevates arvutiprogrammides.

Ifis teame, et #normaalnetöö on osa Sinu elust, kuid pole kogu Sinu elu. Tule loo koos meiega kindlustunnet ja saada oma CV aadressile konkurss@if.ee või kandideeri siin.