Liikluskindlustusega tasuta puksiirabi - millal see kasulikuks osutub?

If Kindlustus pakub liikluskindlustusega nii sõidu- kui pakiautodele kindlustusjuhtumi korral vajadusel ka TASUTA puksiirabi!

Liikluskindlustus on kõigile mootorsõidukitele kohustuslik kindlustus, mis aitab hüvitada sinu auto või muu sõidukiga teisele isikule, tema autole või muule varale (nt: koduaed) tehtud kahju. Omalt poolt soovitame kaitsta oma sõiduk ka kaskokindlustusega, et olla veel ettenägelikum ka enda põhjustatud õnnetustes ning vajadusel ka autoabi teenust kasutada. Küll aga ei ole kaskokindlustus täna kohustuslik. Kui kaskot sõlmida ei soovi või auto vanus seda enam ei toeta, tasub kindlasti leida võimalikult heade tingimustega liikluskindlustus.

Et tulla vastu oma klientide soovidele, on If Kindlustus lisanud oma liikluskindlustuse klientidele tasuta puksiirabi teenuse, mida liiklusõnnetuste puhul kasutada saab. 

Liikluskindlustuse puksiirabi - meie klientide soov

Tasuta puksiirabi võimalus on eelkõige loodud mõeldes klientidele, kelle autol täna kaskokindlustust ei ole või seda teha ei saa. Statistika kohaselt satub peaaegu iga 10. sõiduk avariisse, mille kulud katab liikluskindlustus. Olukord võib laheneda leebelt väikese mõlgiga, kuid paraku ei ole harvad ka juhud, mil sündmuskohale jääb auto, mis sealt ise edasi sõita ei saa. 

If liikluskindlustuse tootejuhi Reet Veilbergi sõnul on juba mõnda aega klientide tagasisidest kõlama jäänud mõte ja soovitus  just sellisteks puhkudeks tasuta puksiirabi lisamine liikluskindlustuse pakutavate teenuste hulka.

Just klientide tagasiside aitab kindlustustooted kasutajatele veel sobilikumaks muuta. Sestap pakub If kindlustus alates 1.06.2020 kõigile oma liikluskindlustuse lepingu sõlminud sõidu- ja pakiautodele ning mootorratastele-mopeedidele kindlustusjuhtumi korral vajadusel tasuta puksiirabi. Puksiirabi toimub koostöös Falck Autoabiga.

Kuidas toimida õnnetuse korral?

Õnnetus ei hüüa tulles ning et juhtumist tingitud stressi vähendada, oleme proovinud kindlustustoimingud õnnetuse korral üsna lihtsaks ja sujuvaks teha. 

Tavapärasest protsessist lähtuvalt täidavad õnnetuses osalejad  liiklusõnnetuse teate blanketi ja jõuavad loodetavasti ka selgusele, kelle süül õnnetus juhtus ehk kes on õnnetuses vastutav pool. Kindlasti tuleb kahjuavaldus teha ka liiklusõnnetuse vastutaval poolel. Juhul, kui auto on suuremate kahjustustega ning ise õnnetusepaigast lahkuda ei saa, tuleb tellida puksiirabi läbi Kindlustustelefoni 777 1211, mis kehtib ööpäevaringselt 7 päeva nädalas. Õnnetuses kannatanule hüvitab puksiirabi liikluskindlustus seaduse järgi, süüdlase sõiduki puksiirabi hüvitab If tasuta lisateenusena. Tasuta teenust saab kasutada üks kord kindlustusjuhtumi kohta. 

Kuhu avariilised autod puksiirteenuse abil toimetatakse? 

Avariilise sõiduki, millega peale õnnetust edasi liikuda pole võimalik või ohutu, pukseeritakse kliendi poolt valitud Ifi remondipartneri juurde, kliendi soovitud asukohta (100km ulatuses) või lähimasse avalikku parklasse. Ifi remondipartnerid aitavad õnnetusse sattunud klienti vajadusel ka kindlustusele õnnetuse kohta kahjuavalduse esitamisel ja sõiduki taastamisel avariieelsesse seisukorda. 

Pukseerimisteenus on Euroopa piires tasuta ja kehtib üks kord iga liiklusõnnetuse ehk kindlustusjuhtumi kohta. 

If Liikluskindlustuse koos tasuta puksiirabiga saab sõlmida siin. Liikluskindlustuse teabelehega  tutvu siin. Liikluskindlustuse tingimusi reguleerib liikluskindlustusseadus

Pole kindel, kas sul on kehtiv liikluskindlustus? Kontrolli kindlustuse kehtivustja valmistu juba uueks kindlustusperioodiks.

If liikluskindlustus pakub tasuta puksiirabi teenust
If liikluskindlustuse puksiirabi aitab avariilise sõiduki tasuta töökotta toimetada