5 põhjust, miks tasub oma nutitelefon kindlustada

Ostsid uue telefoni? Vaata, miks tasub kaaluda ka selle kindlustamist.

#1 Mobiilikindlustuse ehk vaid telefoni kindlustamise omavastutus on üldjuhul kordades väiksem kui uue telefoni soetamine.

Jah, kindlustus tuleb üldjuhul omavastutusega. Kuid kuna mobiilikindlustus  on loodud just telefonidele ja tahvelarvutitele, on siin ka omavastutused sõltuvad just telefoni hinnast ja mõeldes telefonidele.

Seega ei tähenda omavastutuse rakendumine kahju korral, et mobiilikindlustus oleks mõttetu - vastupidi uue telefoni valguses on ostusumma ning kindlustuskaitsed ning omavastutus pigem mõistlikud. Seda enam, kui uue telefoni sai laps või teismeline, kes asjadega teinekord veidi hooletumalt ringi käivad.

Telefonikindlustuse madalam omavastutus on ka põhjus, miks tasub telefonikindlustust kaaluda peres, kus juba kodukindlustusel nutiseadmete kaitse sees on.

#2 Telefoni kaitseklaasid ja ümbrised aitavad. Aga mitte igas olukorras.

Uue telefoni ostmise järel tasub ohutuse mõttes investeerida ka korralikku kaitseklaasi ja ümbrisesse, mis teinekord esimese kõvema vopsu saavad ja telefoni kukkumise järel siiski tervena hoiavad. Seda ka juhtudel, kui telefon maandub halastamatul asfaldil.

Küll aga ei kaitse ka kõige kallima brändi kaitseklaas telefoni kadumise või varguse eest. Telefonikindlustuse olemasolul avaneb võimalus ennast ka selle riski eest kaitsta, ilmselt teame kõik, kui lihtne on asju vahel kaotada.

#3 Kahjuteate edastamine on lihtne ja vastame kiirelt, et Sa ei peaks pikalt ilma telefonita olema.

Kindlustusega "asjade ajamine" võib tunduda keeruline ja tüütu, kuid tegelikult saab kiirelt ja mugavalt nii oma telefonikindlustuse hinda arvutada, kindlustus vormistada kui vajadusel kahjuga tegeleda.

Kahjuvormi täitmine on äärmiselt sujuv ning kahjukäsitlust hindavad Ifi kliendid 90% ulatuses kas hea või väga hea hindega. Sinuga võetakse ühendust õige pea, et olukord sinu jaoks sujuvalt lahendada.

#4 Telefonikindlustus kehtib kogu maailmas

Telefon on tõepoolest üks asi, mis sisuliselt kõikjal kaasas on - lisaks olulisele suhtlusvahendile on nutiseade täna asendamas olulisel määral ka fotoaparaate ja videokaameraid.

Sestap on hea teada, et kindlustuskaitse kehtib kõikjal maailmas - sööd sa pitsat Itaalias, surfad Balil või naudid suurlinnamelu "Suures Õunas".

#5 Sinu meelerahu loeb

Olles teinud sadadesse või isegi tuhandetesse küündiva investeeringu parema telefoni tarbeks on soov seda ka täisväärtuslikult kasutada- nii spordiradadel kilomeetreid trackides ja podcaste kuulates, põnevaid kohti ja hetki üles pildistades kui suhtluskanalina ühistranspordis või kodudiivanil.

Teades, et oled andnud oma parima oma uue nutiseadme pikemaks kestmiseks, loob mõnusa meelerahu ja suure tõenäosusega ka väiksema pabina ja tõenäosuse, et telefoniga midagi juhtub. Ja kui juhtub, on sul plaan B, millest kinni võtta.

Nutiseadme kindlustamine kui üks võimalus oma seadme tervist hoida

Eriti maksab meelerahu, kui oled oma lapsele või teismelisele juba teist või kolmandat telefoni ostmas, sest eelmised lihtsalt olid lõpuks kasutuskõlbmatud.


Telefoni hinda saad arvutada mugavalt mobiilikindlustuse lehel - kindlustame sinu lemmikbrände alustades Apple ja Samsungiga ja lõpetades uuemate OneNote ja Huawei mudelitega.