Pagasikindlustus

Reisikindlustuse ostmisel küsivad kliendid kõige sagedamini: „Miks on pagasikindlustust vaja? Seal on ju ainult riided!“
 
Milleks seda siis vaja on?

Pagas pole ainult riided 

Pagasikindlustuse alla kuulub küll kohver koos selle sisuga, ent ka teised isiklikud asjad, mida endaga kaasas kannad. 

Pagasikindlustusega on kaitse all näiteks:  

  • taskusse pistetud mobiiltelefon või õlakotis olev kaamera;
  • äraantav pagas koos Sinu lemmikriiete, nahast kingade, uue ülikonna, aga ka hügieenitarvete, elektroonilise pardli, epilaatori ja muuga;
  • aktiivse puhkusereisi korral võivad pagasiks olla ka suusad, lumelaud, snorgeldamise varustus, spetsiaalne riietus, matkasaapad jm.
Sinu pagas ei ole ainult riided. Pagasikindlustus kaitseb ka muid esemeid, mis Sinuga kaasas.

Reisides ei tule me tihti selle peale, et midagi võiks pagasiga juhtuda, see võib hilineda või saada kahjustatud. Paraku selliseid asju juhtub.

Kas oled mõelnud, mis saab, kui ...

Mitte keegi ei ole rõõmus, kui reisil pagasiga juhtub midagi. Kuid lisaks sellele, et pagasi hilinemine või kadumine põhjustab ebameeldivaid kogemusi, raiskab see ka Sinu reisi aega, sest veedad aega uute asjade ostmise peale ning lisaks tekivad plaanivälised kulutused, millega Sa arvestanud ei ole.


Jah, me teame, et kindlustus ei kaitse Sind selliste ebameeldivate juhtumite eest, kuid kindlustuse abiga on nendest ettenägematutest olukordadest võimalik valutumalt üle saada.

Kas teadsid, et kolmepäevane pagasikindlustus mõnda Euroopa riiki maksab umbes 3 eurot ja selle selle eest saad kaitse 300 euro ulatuses?

Kui soovid teada saada, mis maksab reisikindlustus koos pagasikindlustusega Sinu reisi jaoks, tule arvuta hind!