If Kindlustus ja Glassdrive tõid turule uue Klaasikindlustuse

If Kindlustus ja Glassdrive tõid turule Eestis ainulaadse Klaasikindlustuse klientidele, kelle sõidukil ei ole kaskokindlustust ja kes tasuvad oma sõiduki klaasivahetuse eest ise. Klaasikindlustus katab sõidu- ja pakiautode salongiklaaside kahjustumise või hävimise mistahes ootamatu sündmuse tagajärjel.

If Kindlustuse kahjustatistika järgi on märtsis ja aprillis sõidukite esiklaasi purunemine kõige sagedamini toimuv sõidukikahju, mis juhtub keskmiselt iga kuuenda autoga.

If Kindlustuse partnerite osakonna juhi Valdeko Kübarsepa sõnul annab uus ja lihtne lahendus kindlustuskaitse ka nendele klientidele, kelle autol kaskokindlustust tänasel hetkel ei ole. „Ettevaatliku sõidustiiliga saame kahjude tekkimist suurel määral ise kontrollida, kuid näiteks vastutuleva sõiduki ratta alt esiklaasi lendava kivi eest ei ole kellegi auto kaitstud," ütles Kübarsepp.

Glassdrive Eesti müügi- ja turundusjuhi Meelis Rajapuu sõnul on Klaasikindlustus kliendile mugav asjaajamine, sest selleks pole eraldi lepingut vaja sõlmida. „Kliendid, kes oma autol mõranenud või kulunud esiklaasi Glassdrive’is välja vahetavad ja on selle eest ise tasunud, saavad terveks järgnevaks aastaks salongiklaasidele tasuta Klaasikindlustuse. Kõik vajalikud paberid vormistatame Glassdrive’is pärast klaasivahetust. Peale tasuta aasta lõppemist on kliendil võimalik Klaasikindlustust omal kulul pikendada,” sõnas Rajapuu.

Klaasikindlustuse kahju korral pöördub klient Glassdrive Eesti esindustesse. Autoklaas parandatakse, kui kahjustuse läbimõõt on kuni 2 cm, see ei asu juhi poolel ega riku klaasi soojendust. Parandamine on kliendile tasuta. Muudel juhtudel vahetatakse klaas uue samaväärse klaasi vastu välja ja klaasi vahetusel on omavastutus kliendile 30 eurot. „Ifil on Glassdrive'ga väga hea ja pikaajaline koostöö. Üheskoos arendatud paindlik lahendus loob kaskokindlustuseta klientidele kindlustunnet tulevikuks,“ lisas Valdeko Kübarsepp.

Kindlustustingimused ja täpsemat infot leiab aadressil www.klaasikindlustus.ee.