Saame tuttavaks — tema on Anne-Mari

 
Meie varakahjude kahjukäsitleja

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Anne-Mari töötab Ifis kahjukäsitluse osakonna varakahjude grupis kahjukäsitlejana. Ta tegeleb nii eraklientide kui ka äriklientide vara ja vastutuse kahjude käsitlemisega. Näiteks kui kliendil on juhtunud tulekahju, vee- või tormikahju, vargus või mõni muu õnnetus kus kahju on saanud kolmas isik.

Kiirus, täpsus ja empaatilisus

Tema ülesanne on välja selgitada, mis täpsemalt juhtus ja kui suur on tekkinud kahju. „Pakun kliendile võimalikult kiiret abi vastavalt tekkinud olukorrale ja aitan nii nõu kui jõuga. Kahjukäsitleja töös on väga olulisel kohal kiirus, täpsus ja empaatilisus,“ ütleb Anne-Mari.

Sõltumata sellest, mis kliendil on juhtunud, on kahjukäsitleja ülesanne tagada võimalikult sujuv kahju käsitlemine. Tihti tuleb kahjude korral saata koostööpartnerid kohapeale kahjusid hindama ja olukorda kaardistama. Suuremate ja keerulisemate kahjude korral käib ta ka ise objektil olukorraga tutvumas.

Igas päevas on midagi uut

Anne-Mari unistuseks lapsena oli saada algklasside õpetajaks, kuid elul olid oma plaanid. Pärast õpinguid õigusteaduses leidis Anne-Mari tee kindlustusvaldkonda. Ta liitus Ifi tiimiga 12 aastat tagasi ja on selle aja jooksul kahjukäsitluse osakonnas töötanud erinevatel ametikohtadel. Suure ettevõttena on Ifis olnud erinevaid struktuurimuudatusi ja arenguvõimalusi ning viimased viis aastat on ta tegelenud just varakahjude käsitlemisega.

„Kõige rohkem meeldib mulle oma töös mitmekülgsus ja paindlikkus. Juhtumites võib olla küll midagi sarnast, kuid päris ühesuguseid juhtumeid ei ole kunagi. Kahjukäsitleja töö on väga mitmekesine, igas päevas on midagi uut ja see teeb töö põnevaks. Ja loomulikult meeldivad mulle Ifi kolleegid, kes muudavad siin töötamise veelgi mõnusamaks,“ ütleb Anne-Mari.

Stabiilne ja arengut toetav töökeskkond

Anne-Mari hindab kõrgelt, et Ifi peale saab kindel olla, sest If on stabiilne ja tulevikku suunatud tööandja, kes panustab oma töötajate arengusse ja heaolule. Näiteks erinevate koolitustega ja vahenditega kodukontoris mugavaks töötamiseks.

„Mulle meeldib pidev eneseareng oma töö käigus ning Ifi paindlik tööstiil, see on enam kui lihtsalt töö. Saan valida töö tegemise asukohta vastavalt vajadusele, kas kodus või kontoris või veel kolmandas kohas. Minu jaoks on see väga oluline töö ja eraelu tasakaalu leidmisel,“ lisab Anne-Mari.

Ta leiab, et juhist ja meeskonnast sõltub töös väga palju. „Minul on oma meeskonnaga väga vedanud, sest kõik on toredad, meeldivad ja abivalmid inimesed,“ lisab Anne-Mari. Aastate jooksul on vahetunud nii juhid kui meeskonnakaaslased, kuid õnneks on kõik tiimikaaslased olnud suurepärased ja toetavad.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.