Saame tuttavaks — tema on Eduard

 
Meie Norra kahjude kindlustustoe spetsialist

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Eduard töötab Põhjamaade filiaalis kindlustustoe spetsialistina ja tema osakond on abiks Ifi Norra kahjukäsitlejatele.

Kui Norra Ifi kliendil juhtub kahju, siis olenevalt objektist ja kahju suurusest, käsitlevad sealsed kolleegid kahju, suhtlevad kliendi ja vajadusel koostööpartneritega. Eestis paiknev kindlustustoe tiim toetab administratiivse osaga, näiteks sisestades kahju andmeid ja tasudes arveid, ning suhtleb igapäevaselt Põhjamaade kolleegidega.

Kuna Eduard töötab Põhjamaade filiaalis ja Ifi Norra kliendibaasiga, siis on tema töös vaja osata ühte Põhjamaade keelt, mis on lähedane norra keelele. Hakkama saab ka rootsi või taani keelega. „Samuti on oluliseks omaduseks oskus infot otsida ehk olla natuke detektiiv, sest kahjujuhtumid on kõik väga erinevad ja infot on palju. Seega tuleb osata lugeda ridade vahelt, et saada selgust arvete maksmise ja muude dokumentide osas,“ ütleb Eduard.

Paindlikkus ja efektiivsus

Eduardile meeldib oma töös kõige rohkem paindlikkus valida tööaega. „Meie tiim teeb suures pildis administratiivseid ülesandeid ja see on ka üks paljudest asjadest, mis mulle selle töö juures meeldib. Aga hindan väga ka paindlikku tööaega, sest meil ei ole vaja üheksast viieni oma laua taga olla. Mina näiteks eelistan alustada tööd umbes kella kuue paiku hommikul ja kaheksa tunni pärast ongi minu tööpäev läbi,“ lausub Eduard.

Eduard peab oma töös väga oluliseks ka efektiivset töötamist ja mõttelaadi. „See on jätkusuutlikkuse jaoks kasulik. Tööpäeva jooksul tuleb teha pause, venitada, silmi puhata ja töötada ergonoomiliselt,“ sõnab Eduard.

„Mulle meeldib, et If hoolib tööandjana oma töötajatest ning pakub suurepäraseid hüvesid. Lisaks on meil Ifis ägedad sündmused, mida tähistame ja mulle endale on väga südamelähedane teema sport. Meil on Ifis aktiivsed inimesed, kes võtavad osa erinevatest spordivõistlustest, näiteks ettevõtete vaheline lauatennis, bowling, kardisõit ja spartakiaadid,“ loetleb Eduard.

Keeleoskus ja pidev enesetäiendamine

Eduardi tee Ifi on põnev. Keskkooli ajal tekkis tal võimalus õppida norra keelt. „Läbisin eraldi keelekursuse väga heal tasemel. Samas teadsin, et kursuse läbimisel saadud diplom ei võrdu sellega, et olen nüüd keeleoskaja. Seega kolisin mitmeks aastaks Põhja-Norrasse elama, töötades seal kokana ja nii see keel selgeks sai,“ ütles Eduard.

Eestisse tagasi tulles sai ta aru, et norra keel on üsna haruldane oskus ja nii ta tänu heale keeleoskusele Ifi tööle valitigi.

„Olen Ifis veidi üle kahe aasta töötanud ja õppinud oma töös küll palju, aga mitte veel piisavalt. Seepärast asusin möödunud sügisel õppima TalTechi kindlustuse täiendkursusele. Töötan igapäevaselt Norra kindlustusmaastikul, aga soovin täpsemalt teada saada ka Eesti kindlustusturu kohta, millised on Eestis reeglid, regulatsioonid, statistika ja palju muud,“ lisas Eduard.

Eduard jõuab palju - vabal ajal on tema kireks kultuur, korvpall, rulatamine ja psühholoogia. „Kord soovin teada, mis Hiinas toimub, järgmisel hetkel uurin kliima soojenemise tagamaid ja lõpetuseks kuulan psühholooge podcastis rääkimas, kuidas ennetada traumasid ja olla efektiivsem lapsevanem,“ lisab Eduard.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.