Saame tuttavaks — tema on Katrin

 
Meie ärikliendihaldur

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Katrin töötab Ifis ärikliendihaldurina ja tema töö on paljude erinevates valdkondades tegutsevate ettevõtete kindlustuslepingute uuendamine ning kliendi vajadustest lähtuvalt kindlustuslahenduste pakkumine. Kõik see toimub pidevas suhtluses ja koostöös klientidega, käies kliendikohtumistel ja erinevate kindlustusobjektide ülevaatustel. Head väljakutset pakub alati ka uute klientide leidmine.

Edu toob ärikliendihalduri töös positiivne suhtumine ja avatud suhtlemine ning tunne, et just see töö sobib ja tahad seda teha – siis ei saa midagi valesti minna.

Põnev töö parimas tiimis

Katrin on Ifis töötanud Ifis juba üle kaheksa aasta, ise samuti tihti imestades, kuidas aeg nii kiiresti on läinud! „Aga kui töö on huvitav ja tunned, et oled õiges kohas, siis aeg ei omagi tähtsust. Tundsin üsna ruttu ära, et see ongi minu jaoks õige töö,“ ütleb Katrin.

Katrinile meeldib oma töös kõige rohkem see, et iga päev toob kaasa midagi uut. See töö pakub pidevat arengut ja väljakutseid, rutiini niisama naljalt ei teki. Iga klient ja iga vestlus on ainulaadne – see muudab töö põnevaks ja arendavaks. Ning selles, et töö meeldib, on väga suur roll kolleegidel ja meeskonnal.

„Minu tiimis töötavad oma ala professionaalid, tõelised pärlid. On suur au olla üks nende seast. Me toetame ja abistame üksteist, jagame kogemusi ja praktikaid. Meil on ühised rõõmud ja mured ning ühine eesmärk, mille poole koos püüdleme. See kõik on olnud suureks abiks minu professionaalsel teekonnal Ifis ning andnud julgust olla mentoriks uutele kolleegidele, kellele anda edasi oma isiklikke teadmisi ja kogemusi,“ ütleb Katrin.

Paindlik ja vastutulelik keskkond

Katrini meelest hindab ja väärtustab If töötajat ja see on tema jaoks väga oluline. Talle meeldib töökeskkond, milles töötab. „Pean oluliseks paindlikkust ja vastutulelikkust ning et If pakub töötajatele hulgaliselt lisaväärtusi ka töövälisel ajal. Ma tunnen ennast siin töötades turvaliselt. Ja mis seal salata, olen ikkagi uhke ka, et saan töötada ühes vanima ajalooga, turuliidrite hulka kuuluvas kindlustusettevõttes,“ lausub Katrin.

Ifis oma töisel teekonnal saadud teadmiste ja kogemuste pagas on ülimalt väärtuslik. Katrin tunneb, et on arenenud nii töötajana kui ka isiksusena ja see on pidevalt kestev protsess. „Olen õppinud, et ebaõnnestumised on need, mis annavad rohkem sihikindlust ja tahet järgmisteks õnnestumisteks,“ lisab Katrin.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.