Saame tuttavaks — tema on Maari

 
Meie suurkliendi haldur-underwriter

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Maari töötab suurkliendi osakonnas suurkliendi haldur-underwriterina. Tema osakond haldab, nõustab ja kindlustab Eesti suurimaid ettevõtteid ning tiim koosneb tippekspertidest, kellest mõni on kindlustuses töötanud juba mitukümmend aastat!

„Minu tiimis on igaüks kui superkangelane oma supervõimega: vara, vastutus, liiklus, mootor, tervis. Oleme vapper viisik,“ ütleb Maari naljatamisi.

Maari töö koosneb vastutuskindlustuse riskide analüüsimisest, juhtimisest ja nõustamisest. Ta koostab kindlustuslepinguid ja proovib leida iga kliendi soovidele vastava parima lahenduse. On oluline, et iga ettevõte saaks oma tootmise- ja tegevuse riske maandada läbi kindlustuse.

Nüansirohke, ent põnev maailm

„Mulle meeldivad oma töös keerulised asjad. Vastutuskindlustus hõlmab endas keerulisi riske ja on ääretult nüansirohke. Minu töös on õnnestumiseks kõige olulisemad täpsus, hea selgitusoskus ja loogiline mõtlemine. Tunnen, kuidas mu hallid ajurakud rõõmustavad, lugedes lepinguid ja seadusi, mida tänane töö võimaldab rohkelt.“

Maari meeskond koosneb suure kindlustuskogemusega inimestest, kelle teadmised ja kogemused on olnud väga suureks abiks, et aru saada, mis imeloom see kindlustus ikkagi on. „Eriti tänulik olen kolleegidele, kes mind igapäevaselt on õpetanud, harinud ja koolitanud. Kindlustust ei saa õppida paberilt ja teoreetiliselt. Seda peab kogema, analüüsima ja läbi rääkima. Minu kolleegid on mulle andnud just neid päriselu võimalusi, pakkudes tuge ja teadmisi ning julgustust ise avastada ja teada saada,“ sõnab Maari.

Maari hinnangul on If tööandjana nagu lemmikõpetaja koolis, kes oli nõudlik, kuid kelle tunnis ei olnud kunagi igav. Kes toetas arengut parimal moel, jagades kohasel hetkel tunnustust ja pakkudes väljakutseid neile, kellele see oli vajalik. Ifis meeldivad talle enim toetav kollektiiv ja paindlikud töövõimalused.

Ooperiteatrist kindlustusse

Maari taust on põnev ja üllatav, sest enne Ifi tööle asumist töötas ta vabakutselise ooperilauljana, väisates lavasid üle kogu maailma. „Minu teekond Ifis algas aasta tagasi mitmevoorulise intervjuuga, kui pidin ette valmistama kindlustuslahendused kahele tootmisettevõttele,“ meenutab Maari.

„Eeldus oli, et olen ekspert, kes une pealt haarab suurte ja erinevate profiilidega ettevõtete kindlustusvajadusi. Ainuke mure – kindlustusest ei teadnud ma mitte midagi. Valmistusin vestlusteks põhjalikult!“ ütleb Maari.

Ta luges läbi kõik asjasse puutuvad kindlustustingimused, mis on pikad ja detailsed. „Põhjaliku ettevalmistuse järel tundsin end kui kala vees – olin sattunud õigesse kohta! Seega, hea õppetund, fake it till you make it!“ lausub Maari lõbusalt.

Aasta hiljem võib ta muretult vastata vastutuskindlustuse küsimustele ning saab nõu ja jõuga olla toeks nii oma headele kolleegidele kui ka Ifi suurklientidele. Suurim õppetund on Maari jaoks olnud see, et inimene õpib kogu elu ja mitte kunagi ei ole liiga hilja teha seda, mis tegelikult õnnelikuks teeb.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.