Saame tuttavaks — tema on Raina

 
Norra erakliendi müügitoe tiimi superuser

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Raina töötab Ifis Põhjamaade erakliendi müügitoe osakonnas superuseri ametis. See osakond pakub Eestis tuge Norra erakliendi müügitoe osakonnale. Igapäevane töö hõlmab andmebaasidesse erinevate kindlustustoodete sisestamist ja klientide soovidest lähtudes muudatuste tegemist.

„Minu ülesandeks superuserina on lisaks veel ka tööprotsesside juhtimine, kolleegide abistamine ja koolitamine. Mind motiveerib minu töö mitmekesisus, eriti juhtumid, mis vajavad põhjalikumat uurimist ja süvenemist või mille lahendused ei ole lihtsad,“ ütleb Raina.

Raina osakonnas toimub kogu töö ja suhtlus norra keeles ja see on ka üheks eelduseks nende tiimiga liitumisel. Tema norra keele oskus pärineb keelekursuselt, kus ta ühe aastaga omandas algteadmised ning Ifiga liitudes jätkas keelekursusega töökohas. Raina hinnangul on ta väga suure osa erialasest keelest omandanud oma igapäevast tööd tehes.

Täpsus, kiirus ja keskendumisvõime

 
Rainal on meditsiiniline haridus ja enne Ifi tulekut töötas ta hoopis ämmaemandana. Teekond Ifis on olnud aga väga põnev ja väljakutseid pakkuv. Ta alustades seitse aastat tagasi andmetöötlejana, seejärel end töökeskkonna spetsialistina proovile pannes. Kaks aastat tagasi alustas ta tööd superuseri ametikohal. Superuser teab ja oskab teha kõiki oma osakonna töid, tunneb nende sisu ning kuidas süsteemid ja andmebaasid toimivad.

„Olen saanud ennast teostada ja õppinud palju uut valdkondades, millega ma eelnevalt otseselt kokku ei olnud puutunud. Olen osalenud erinevatel koolitustel ja saanud palju uusi teadmisi. Väga inspireerivad ja arendavad on olnud erinevad juhtimiskoolitused, sest inimeste juhtimine on väga põnev ja väljakutseid pakkuv valdkond,“ ütles Raina.

Kõige olulisemad omadused superuseri töös on Raina hinnangul täpsus, hea keskendumisvõime ja koostööoskus. Andmesisestamise töös tuleb kindlasti kasuks ka hea rutiinitaluvus, samas pakub töö tiimisiseselt erinevaid arenguvõimalusi ning huvi korral on alati võimalik midagi uut omandada.

Omavahelised suhted tiimis on hea töökeskkonna alus

Raina väärtustab kõrgelt oma kolleege, kes on igas olukorras väga sõbralikud, abivalmid ja toetavad. „Hindan väga kõrgelt meeskonda, kellega koos ma töötan, samuti oma juhti. Pean omavahelisi suhteid tiimis hea töökeskkonna aluseks,“ ütleb Raina. 

Nii tiim kui ka vahetu juht on Raina arengut Ifis positiivselt ja oluliselt mõjutanud, inspireerinud rohkem teadmisi omandama. „Ilma nendeta ei oleks ma täna see, kes ma olen. Mulle meeldib, et meie ettevõttes arvestatakse töötajate soovidega, anname tihti tagasisidet ning see paneb kõigi jaoks paika selged ja kindlad eesmärgid,“ sõnas Raina.
 
Raina peab Ifi väga heaks tööandjaks, sest ettevõte hoiab end kursis tööturul toimuvaga ja panustab töötajate heaolusse ning töökeskkonna parendamisse. „Hindan kõrgelt seda, et If soosib töötajate isiklikku arengut ja hoolitseb töötajate tervise eest – kordades rohkem, kui ma eelnevates töökohtades olen kogenud,“ ütleb Raina.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.