Saame tuttavaks — tema on Romet

 
Meie Norra äritoe tiimi juht

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Romet töötab Norra ärikliente toetava tiimi juhina. Tema meeskonna töö on tihedalt seotud Põhjamaadega ning nende toetamisega kõikides töölõikudes. Tehakse palju koostööd kolleegidega Norras, Soomes, Rootsis ja Taanis ning erinevate maaklerite, riskihindajate, müügimeeste ja kindlustusagentidega.

Otsest klientidega suhtlemist Rometi tiimil ei ole, nad tegelevad palju kindlustuspoliiside vormistamise, muutmise ja jõustamisega. Peaasjalikult kuulub sinna hulka sõidukite ja suurte laevade kindlustamine.

Kindlustusettevõtte süda

„Piltlikult öeldes on meie tiimi laiem funktsioon olla kindlustusettevõtte süda, mis võimaldab teistel üksustel oma tööd paremini teha. Minu peamiseks ülesandeks on vastutada Norra äritoe tiimi tegemiste eest igapäevastes toimingutes,“ ütleb Romet.

Rometi töös on väga tähtsal kohal head inimsuhted, oskus planeerida ja analüüsida. Lisaks igapäevastele tiimijuhi kohustustele on teda kaasatud ka erinevatesse põnevatesse kogu If Gruppi kaasavatesse projektidesse.

 „Iga päev on pisut erinev ja juhina on sageli nii, et päeva jooksul tuleb tegeleda ootamatute olukordadega. Mul on väga tore ja toetav tiim, kellega on rõõm koos töötada. Olen tänulik ka võimaluse eest osaleda projektides, millel on minu hinnangul oluline mõju – sellist eneseteostuse tunnet ajan tihti taga. Ühtlasi avaneb meie töös hea võimalus suhelda erinevate inimestega teistest riikidest ja seeläbi tundma õppida teistsuguseid kultuuriruume,“ lausub Romet.

Ifi iseloomustab ta hooliva ja stabiilse tööandjana. „Tunnen, et suurim eelis Ifis töötades on rahulik ja turvaline töökeskkond, mis võimaldab areneda ja ka ennast hästi tunda. Mulle on sümpaatsed meie väärtused, juhtimiskultuur ja töötajasõbralik lähenemine. Mainimata ei saa jätta ka paindlikku kodukontori võimalust ja koerasõbralikku kontorit!“ ütleb Romet, kes kolleegide rõõmuks tihti oma rõõmupallist koera Ronja kontorisse kaasa võtab.

Piisavalt vabadust ja vastutust

Romet on Ifis töötanud aasta kindlustustoe spetsialistina ja kaks aastat juhina. Aastad Ifis on kiirelt läinud ja selle ajaga on ta õppinud väga palju kindlustusvaldkonnast, juhtimisest, koostööst ja kasvanud ka inimesena.

„Enda töö puhul meeldib mulle sellega kaasnev vabadus ja vastutus. Olen aru saanud, et õige suhtumine viib kaugele ning asjad, mis algselt võivad tunduda hirmuäratavad ja rasked, annavad päeva lõpuks kõige rohkem juurde.“ Rometi sõnul on ta arenenud koos meeskonnaga ja hindab väga, et tiimis ollakse alati üksteisele toeks ja abiks. Usalduslikud suhted on võimaldanud töörahu ja loonud mõnusa keskkonna.

„Ka oma juhi kohta jagub mul palju kiidusõnu. Ta on olnud toeks, võimaldanud mulle vabadust ja andnud mandaati. Meie juhtimisstiil ja filosoofia on sarnased ning väärtused klapivad hästi. Minu meeskond ja juht on kindlasti üks peamisi põhjuseid, miks mulle oma töö meeldib,“ lisas Romet.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.