Lemmikloomakindlustuse uued võimalused

UUS: Rohkem kaitseid ja kindlustus alates teisest elukuust!

Küsisime oma klientidelt, mida nad lemmikloomakindlustuselt kõige rohkem ootavad ja millised asjaolud on neile kõige olulisemad. Saadud tagasisidest lähtudes tegime lemmikloomakindlustuse tootes mõned suuremad muudatused.
Vaata lähemalt, mis muutus ja kuidas see lemmiku kindlustamisel veel suuremat turvatunnet pakub.

Tänaseks on Ifis kindlustatud juba üle 10 000 koera või kassi. Kliendid andsid meie lemmikloomakindlustusele äärmiselt soosivat tagasisidet igas peamises valdkonnas: nii probleemide lahendamise kiiruses, mugavas kindlustamisprotsessis, kindlustuskaitsete laias valikus kui ka kindlustusseltsi professionaalses suhtumises.

Meie kogemus näitab, et kindlustatakse igasuguseid lemmikloomi: nii pikakarvalisi toakasse, suuri ja aktiivseid jahikoeri kui ka pisemaid kaisulemmikuid. On aktiivseid neljajalgseid sõpru ning pigem unelembelisi karvapalle. Seetõttu muutsime klientide tagasisidest lähtudes lemmikloomakindlustust nii, et seda saaks paremini ja mugavamalt sobitada iga lemmiku iseloomule ja elustiilile.

Selgitame lähemalt, missugused on lemmikloomakindlustuse peamised muudatused ja kuidas need Sulle lemmiku kindlustamisel veel rohkem turvatunnet pakuvad.

Kindlustuse kaitsed - vali sobilik kindlustuspakett!

Ifi uuenenud lemmikloomakindlustus annab kaitsete ja summade osas valikuks kolm paketti, kus on erinevad võimalused ja hinnad. Sobiliku valiku saad teha just lähtuvalt oma lemmiku elustiilist ja varasemast kogemusest. Kõik kindlustuspaketid sisaldavad ravikulusid, sest ootamatud õnnetused ja haigused on lemmiklooma kindlustamise korral kõige sagedasemad kahjujuhtumid.

On ilmselge, et aktiivsem koer vajab pisut teistsuguseid kindlustuslahendusi kui rahulik toakass. Seega on Sinul loomaomanikuna samuti teised ootused olukordadeks, millele kindlustuse abil kaitset soovid. Kui varem oli lemmikloomakindlustus pigem üks standardne toode, siis uuenenud lahenduses saad valida eri pakettide vahel.

Näiteks ei pruugi toas elav rahulik kass vajada kaitsete ulatust üle Euroopa või ei tundu reaalne risk, et loom põhjustaks kõrvalistele isikutele või nende varale suuremat kahju. Küll aga võib niisuguseid kaitseid tarvis olla aktiivsele koerale, kes käib koos peremehega pidevalt uutel seiklustel ja avastab maailma aktiivselt nii õues kui ka toas, nii kodus kui ka külas.

Haigused ja õnnetused võivad tulla ootamatult ka siis, kui oled enne looma perre saabumist teinud suure eeltöö. Loe lähemalt Annika ja Lauri kliendikogemuse lugu ja tutvu lemmikloomakindlustuse pakettidega.

Kindlusta oma kass või koer juba 2. elukuust! Ja 10. eluaastani.

Kutsikad ja kassipojad suunduvad maailma uudistama ilma ohutundeta. Iga uus paik ja asi tundub põnev, kuid kahjuks peitub põletava uudishimu kõrval tihti ka ohte. Kõik, kellel on kodus olnud loomabeebi, teavad, kuidas söögiks võib minna ükskõik milline vidin või õuest leitud prügi ning kuidas kutsikas või kiisupoeg korraks selja pööramise järel juba kauguses lendlevat lehte jahib.

Seetõttu on klientide soovist tulenevalt nüüdsest võimalik kindlustada oma koer või kass juba alates 2. elukuust (varem alates 4. elukuust).

Liiga ambitsioonikad hüpped, senitundmatud maitsed ja suur hoov, mida uudishimulikult avastada, on peamised põhjused, miks just noorte loomadega juhtub kõige rohkem õnnetusi. Kindlustus ei hoia küll õnnetust ära, kuid aitab tagajärgedega paremini toime tulla. Küll aga tasub kindlustust ostes pöörata tähelepanu sellele, et ravikindlustuse kaitse hakkab kehtima kaks nädalat pärast kindlustuse vormistamist.

Veel ühe olulise muudatuse tegime lemmikloomakindlustuse lojaalsetele püsiklientidele – kõigile, kes on kindlustanud oma lemmikut Ifis vähemalt 5 aastat järjest. Kui varem oli võimalik kindlustada ainult kuni 7-aastast koera või kassi, siis nüüd saavad meie pikaajalised kliendid soovi korral kindlustust jätkata nii, et see kehtib kuni lemmiku 12. sünnipäevani (viimase üheaastase kindlustuspoliisi saab osta seni, kuni lemmikloom on 10 a ja 364 päeva vanune). Oleme rõõmuga hooliva ja pikaajalise sõprussideme kõrval ka siis, kui lemmik jõuab väärikamasse vanusesse.

Uuendused: lemmiku hambaravi kaitse ja kindlustunne üürikorteris

Pakettidesse lisasime mõned uuendused ja klientide poolt palavalt oodatud lahendused. Lemmiklooma kindlustuskaitsete hulgas on nüüd:

  • Lemmiku hambaravi kulud – hüvitame lemmiklooma hamba hävimise ja kahjustumise tõttu tekkinud ravikulud. Jah, agaramatel lemmikutel tuleb aeg-ajalt hambatohtrit külastada. Hambaravi kaitse on lisatud lemmikloomakindlustuse Superlemmik+ paketti ja kindlustussumma on 200 € kindlustusjuhtumi kohta.

Lemmikloomakindlustus ei tähenda ainult lemmiku endaga kaasnevaid õnnetus- ja ravikulusid, sestap sisaldab kindlustus nüüd:

  • Vastutuskindlustust, mis kehtib ka üüripinnal. See tähendab, et me hüvitame lemmiku poolt teistele tekitatud kahjud – seda ka näiteks üürikorteris. Oma koera või kassi kindlustamine maandab riske korteri omaniku ees ja võimaldab ka lemmiklooma omanikul saada üüriturul paremaid pakkumisi. Vastutuskindlustusega seotud kahjude hulka kuuluvad sagedamini looma hammastele või küüntele ette jäänud tarbeesemed või rikutud mööbel, mis lemmikule maitsev tundus või mille pehme sisu talle põnevaks aardekambriks osutus.

Sa otsid üürikorterit ja Sul on lemmikloom? Kindlasti maini üürileandjale, et Sinu lemmik on kindlustatud!

Loomulikult jäävad lemmikloomakindlustuse pakettidesse ka varasemast tuttavad varguse, kadumise ja hukkumise kaitse. Ootamatusteks aitab valmis olla loomaomaniku reisitõrke kaitse, mis kehtib kindlustussumma väärtuses. Sellega kaitsed nii ennast, teisi kui ka võimalikke puhkusereise.

Lemmiklooma kindlustuse klient – jaga oma mõtteid!

Lemmikloom võib olla mitte ainult pereliige, vaid ka Sinu parim sõber. Omalt poolt püüame leida võimalusi, kuidas kõiki neljajalgseid sõpru kaitsta.

Kui Sul on meile ettepanekuid, kuidas lemmikloomakindlustus järgmisele tasemele viia, palun anna teada. Kahtled lemmikloomakindlustuse vormistamisel või tekkis Sul küsimusi? Võta meiega ühendust info@if.ee või 777 1211.

Tutvu lähemalt lemmikloomakindlustuse ABC-ga – sealt saad teada, kellele ja miks on lemmikloomakindlustus vajalik.