Saame tuttavaks — tema on Jane

 
Meie telemüügi vanemspetsialist

Liitu Ifiga!

Tööpakkumised

Jane töötab telemüügi osakonnas vanemspetsialistina. Tema tiim tegeleb igapäevaselt klientidega, kes soovivad tutvuda Ifi erinevate kindlustuslahendustega ja kindlustuslepinguid osta.

„Meie täidame klientide soovid ja kindlustame nende autod, kodud, lemmikloomad ja reisid. Minu töö on Ifi kodulehelt kindlustuse kohta huvi tundnud kliendiga ühendust võtta ja välja selgitada tema kindlustusvajadus ning pakkuda sobivat lahendust,“ räägib Jane.

 Jane hinnangul on selles töös õnnestumiseks väga tähtsal kohal läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, samuti sisemine motivatsioon mõista kliendi vajadusi ja aidata.

Hästi hoitud toimekas tööpere inspireerib

„Mulle meeldivad oma tänases töös enim klientidega suhtlemine ja minu tööandja! Töötajana tunnen end hästi ja turvaliselt ning seetõttu on mul oma tööd lihtsam teha. Ifi kui tööandjat võin kiita! Tunnen, et meie tööpere on hästi hoitud ning töökultuur on positiivne ja innustav. Mulle meeldib, et olen osa sellest kultuurist. If on nagu suur ja sumisev mesilaspesa, kus elavad töökad mesilased ja meie tarus on palju maitsvat mett,“ ütleb Jane.

Töö juures ümbritsevad Janet paljud erinevad kolleegid erinevatest meeskondadest, kuid ta tunneb, et tööajal on nemad tema tööpere. Mõni paistab rohkem silma kui teine. Iga kolleeg on isemoodi oma välimuse, tujude ja arvamusega, täpselt nagu pereliikmed ikka.

Ifi tuli Jane kaheksa aastat tagasi, alustades tööd kontoris kindlustusnõustajana. „Kindlustusest teadsin täpselt nii palju kui enne intervjuule minekut Ifi kodulehelt lugeda jõudsin. Minu jaoks oli kindlustus tundmatu maailm, kuid õnneks valis If mind oma kaaslaseks,“ ütleb Jane.

Mugavustsoonist välja astudes saab areng alata

Mitmeid aastaid töötas Jane kontoris vahetult klientidega suheldes, kuid tänasel hetkel on klienditeenindus digitaalne ja Ifi töökorraldus paindlik.

„Jätkates tööd telemüügi meeskonnas toimub kliendisuhtlus telefoni teel. Töö sisu on sama ehk klientidega suhtlemine ja kindlustuslahenduste pakkumine. Olen õppinud, et paigalseis ei ole alati areng ja muudatused võivad mõnikord olla ebamugavad, kuid ebamugavusest ülesaamine ongi areng,“ lausub Jane.

Ifis töötatud aastate jooksul on Jane end töö kõrvalt täiendanud ülikoolis ja õppinud väga palju huvitavat. Ta hindab kõrgelt, et tal on olnud toetavad juhid ja kolleegid. „Nad on mind julgustanud proovima uusi tööalaseid väljakutseid ja tänu nendele olen aastatega julgemaks muutunud,“ lisab Jane.

Ehkki Janele meeldis väga oma töö telemüügi tiimis, siis hiljuti võttis ta vastu uue ja põneva väljakutse ning tänasel päeval jätkab tööd Ifi ärikliendihaldurina. Milline on täpsemalt ärikliendihalduri töö, sellest loe lähemalt SIIT.

Kas tahaksid rohkem teada?

Loe lähemalt Ifi kui tööandja kohta ja millised positsioonid on Ifis hetkel saadaval. Vahest leiad midagi, mis pakub Sulle huvi  ja saad rajada oma edasise karjääri Ifis.

Vabad töökohad

Ifi töökeskkond

Oled huvitatud tööst Ifis?


Hoia silm peal meie tööpakkumistel.