Suured riskid Ukraina, Venemaa ja Valgevene külastamisel

Palume oma klientidel võimaluse korral praegu vältida Ukraina, Venemaa ja Valgevene külastamist. Nendes riikides viibivatel klientidel soovitame võimalikult kiiresti kodumaale tagasi pöörduda. 

Oleme peatanud poliiside väljastamise enamikule kindlustustoodetele, mis katavad territoriaalselt ka Ukrainat, Venemaad ja Valgevenet. Juhime klientide tähelepanu sellele, et kindlustus ei kata kahjusid, mis tekivad Ukrainas sõjaolukorra tõttu.  

Seoses Venemaa ja Valgevene finantssektorile määratud sanktsioonidega on meil keeruline kaitsta oma kliente ja aidata neid, kes meie abi vajavad, kui nad viibivad Venemaal või Valgevenes. Sel põhjusel palume võimalusel oma klientidel praegu hoiduda ka Valgevene ja Venemaa külastamisest.  

Kõik praegu kehtivad kindlustuslepingud jäävad kehtima vastavalt lepingutingimustele, kuid sõjalise konflikti ja sanktsioonide tõttu ei pruugi meil olla võimalik aidata oma kliente nendes riikides nii, nagu me tahaksime.  

Kui sul on küsimus mõne kindlustustoote kohta, vaata palun järgnevaid teemaplokke. Kui sa ei leidnud oma küsimusele vastust, palun võta meiega ühendust info@if.ee või helista +372 777 1211.

Reisikindlustus

Liikluskindlustus

Kaskokindlustus

Õnnetusjuhtumikindlustus 

Veosekindlustus

Ettevõtte vara- ja vastutuskindlustus