Mida peaksid teadma kindlustusest?

Esimest korda kindlustamas või juba kogenud kindlustaja?

 • Lähed esimest korda omapead reisile?

  Kuigi reisikindlustus pole kohustuslik, soovitame selle sõlmida isegi siis, kui üheks päevaks Soome reisid. Miks?

  Näiteks, kui vajad välismaal toimunud õnnetuse tõttu haiglaravi või enneaegset transporti tagasi Eestisse, ei pea Sa muretsema lisakulude pärast ja saad rahulikult oma tervise ja paranemise peale mõelda.

  Loe rohkem reisikindlustusest
 • Oled punumas päris oma pesa?

  Oma esimest kodu ostes ei jõua Sa ilmselt kohe kindlustuse peale mõelda, kuid soetades kodu laenuga, nõuavad pangad seda kindlasti. Ja see on täiesti mõistlik, sest kindlustus aitab selliste ootamatute juhtumite korral, mida Sa paraku ei saa ette näha. Seetõttu tasub kodu kindlustada ka siis, kui ostad selle ilma laenuta.

  Näiteks aitab kodukindlustus korvata kahjud, kui unustad jooksma vannivee ja rikud nii oma vannitoa põranda kui ka alumise naabri lae. Või oma majas elades tuleb teinekord võidelda loodusjõududega ning olla valmis sellest tulenevate kahjude likvideerimisega.

  Loe kodukindlustusest rohkem
 • Ostsid omale esimese auto?

  Kas teadsid, et kui Sinu auto peaks jätma Su tee peale, siis tavaline puksiirteenus maksab olenevalt Sinu asukohast 25-50 € ning see raha tuleb Sul välja käia kohapeal?

  Hoopis muretumalt laheneb olukord kaskokindlustusega - piisab sellest, kui helistad Ifi ja me korraldame Sinu auto pukseerimise remonditöökotta.

  Autoabi saad kasutada meie Superkasko pakettidega!

  Vaata lisaks, mida kaskokindlustus hüvitab
 • Kas tead, et kodus ja sportides juhtub inimestega kõige rohkem õnnetusi?

  Ka kõige tavapärasemad ja lihtsamad õnnetused võivad rikkuda Sinu plaanid ning jätta Sind mõneks ajaks kõrvale töölt või koolist. Olgu selleks libedal ajal tänaval kukkumine, kodus juhtmete otsa koperdamine või jooksmisel saadud jalavigastus.

  Õnnetusjuhtumikindlustusega saad kiiremaks taastumiseks pöörduda eraarsti poole või hüvitatakse haiguslehel olles Sinu sissetulekud.

  Kindlustusest lähemalt
 • Kas liikluskindlustust on vaja?

  Liikluskindlustuse alusel hüvitatakse Sinu poolt teistele tekitatud kahju, kui juhtud liiklusõnnetuses süüdlaseks jääma. Avariis võivad saada kannatada nii teised autod kui ka inimesed, mistõttu võib kahju ulatuda kümnetesse tuhandetesse eurodesse. Liikluskindlustusega tagatakse Sinu vastutus teiste ees ja nii ei pea Sa kahju omast taskust kinni maksma.

  Arvuta liikluskindlustuse hind