Nurrrmaalsed ideed kassi sünnipäeva tähistamiseks

Sinu armsa nurrupalli sünnipäev on suurepärane võimalus näidata talle, kui palju ta Sulle tähendab. Ükskõik kui vanaks kiisu saab või isegi kui ta täpne sünnipäev pole teada, väärib see ikka vahvat tähistamist.

Tee oma kassi sünnipäev eriliseks!

Pane end kiisu sünnipäevapeoks valmis! Siin on mõned nurrrmaalsed ideed, kuidas teha tema sünnipäev teie mõlema jaoks meeldejäävaks. Hellita teda helluste ja maitsvate suupistetega ning nurru jätkub kauaks! Teeme selle sünnipäeva tõeliselt eriliseks!

1. Perrrfektne pidu sõpradega

Kui Sinu kassile meeldib teiste inimeste ja lemmikloomadega suhelda, võid talle korraldada peo. Kutsu enda ja oma kassi sõbrad külla. Osta kassile sobivaid maiuspalu ja mänguasju ning hoolitse selle eest, et ümbrus oleks kõigi külaliste jaoks turvaline ja mugav. Võid eraldada kassidele spetsiaalse mänguala, kus on nende lõbustamiseks erinevaid tegevusi. Meelelahutuseks sobivad neile interaktiivsed mänguasjad, ronimispuud või isegi kassidele mõeldud takistusrajad.

2. Kas Sinu nurrupallile meeldib õues käia?

Rõõmusta kassi sünnipäeva puhul jalutuskäiguga õues.

Kui Sinu kassile meeldib õues käia, võib tähistada sünnipäeva mõnusa jalutuskäigu või hoovi avastamisega. Hoolitse selle eest, et kass tunneks end turvaliselt ja mugavalt. Kui plaanid hoovist välja minna, kasuta rakmeid ja rihma. Paki mõlema jaoks kaasa maiuspalu ja vett ning lase kassil loodust, selle hääli ja lõhnu uurida. Ära unusta kaasa võtta kaamerat, et toredaid koosveedetud hetki jäädvustada.

3. Mis pidu see ka ilma toiduta on?

Kas Sinu kass peab lugu heast maiuspalast? Võiksid sünnipäeva puhul talle ise midagi maitsvat valmistada. See on tore tegevus, mille käigus saad oma kiisuga kvaliteetaega veeta ja samal ajal talle midagi maitsvat valmistada. Parim hellus on pakkuda talle armastusega valmistatud hõrgutavaid suupisteid. Alustuseks on siin üks lihtne retsept, mis võib Sinu kassile meeldida.

Tuunikalasuupisted

Koostisosad

  • 1 karp tuunikala vees (~150 grammi, ilma soolata)
  • ~40 grammi kaerahelbeid (tavalisi või kiirkaerahelbeid)
  • 1 muna

Valmistamine

  1. Pane nõrutatud tuunikala, kaerahelbed ja muna kaussi. Sega, kuni mass on ühtlane.
  2. Veereta väikesteks kuulikesteks või kasuta kujundite vormimiseks silikoonvormi.
  3. Aseta suupisted küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile ja küpseta 180 °C juures 10–15 minutit, kuni need on tahenenud ja kergelt pruunistunud.
  4. Enne serveerimist lase suupistetel täielikult jahtuda.
  5. Serveeri armastusega oma kallile kiisule ja kuula tema rõõmsat nurrumist.

Sel ajal kui maiuspalad küpsevad, võid kassiga mängida. Nii on tal lõbus ja koos veedetud aeg on sisukam.

4. On mänguaeg!

Tee kiisu sünnipäev eriliseks ja kingi talle uus mänguasi

Tee oma kassi sünnipäev eriliseks, kinkides talle mõne uue mänguasja! Mänguasja võib osta lemmikloomapoest või ise valmistada. Pehme mänguasja saab teha kassile näiteks vanast sokist. Täida sokk naistenõgesega ja seo see tugeva sõlmega kinni. Võid ka teha lihtsa mänguasja pulgast, kinnitades selle külge sulgi või paelu. Oma vurrulisele sõbrale ise midagi sünnipäevaks valmistada on vahva. Ka hoiad nii kulusid kokku ja mänguasi saab just selline, nagu kassile meeldib.

5. Looge vahvaid mälestusi

On aeg mälestusi luua. Sinu telefon on tõenäoliselt täis imetoredaid pilte Sinust ja Sinu armsast kiisust. Neist võib panna kokku toreda kollaaži, et need hetked kunagi ei ununeks. Vali oma lemmikfotod, prindi need välja ja lase loovusel lennata! Võid lisada piltidele ka allkirju või kirjutada pildi juurde mõne loo, muutes need mälestused veelgi värvikamaks.

6. Jaga lahkelt headust

Rõõmusta teisi, toetades abivajajaid, näiteks lemmikloomade varjupaiku. Anna oma lahke panus abivajavate loomade toetuseks. Teisi toetades täitub ka meie enda süda soojuse ning armastusega. Võid ka kohalikus varjupaigas oma abi pakkuda või annetada neile lemmikloomatarbeid, et abivajavatel loomadel oleks parem elu. Abikätt ulatades saad omalt poolt teha midagi olulist loomade heaks, kes ootavad oma päris kodu.

Palju õnne sünnipäevaks!

Olgu Sinu kassi sünnipäevapidu täis rõõmu, armastust ja toredaid hetki. Nautige iga koos veedetud hetke – iga nurrumist ja mänguhoogu. Soovime Sulle palju kallistuste ja armastusega täidetud aastaid. Palju õnne Sinu kiisule!

Vaata lisaks: